Úvodná stránka

Po kliku na šport ↑ sa zobrazia súťaže a ligy.

1. Slovenská liga vo futsale

2. SLF - Bratislava

2. SLF - OPENLIGA

Futsalová liga pod Tatrami

Popradská futsalová liga

Okresná futsalová liga Nové Zámky

Vrábeľská futbalová miniliga

Mestská futsalová liga v Kysuckom N. Meste

Okresná futsalová liga Zlaté Moravce

Futsalová extraliga JUNIOROV

Školská florbalová liga Považská Bystrica

Florbalové turnaje

Podtatranská Florbalová Liga

Dolnokubínska florbalová liga

Turčianska florbalová liga

Detská florbalová liga Bratislava

Cassovia University Floorball League

sTC mestská florbalová liga Púchov

Skalická mestská florbalová liga

Majstrovstvá Slovenska vo florbale

Novoťská florbalová miniliga

Univerzitná florbalová liga Žilina

Turčianska hokejbalová liga

Zlatomoravecká hokejbalová liga

Zvolenská hokejbalová liga

Západoslovenská hokejbalová liga

Považskobystrická hokejbalová liga

Kysucká hokejbalová liga Čadca

Rajecká hokejbalová liga

Mestská hokejbalová únia Košice

3b Prešovská hokejbalová liga

Senecká hokejbalová liga

Malokarpatská hokejbalová liga

Bytčianska hokejbalová liga

Vrbovská hokejbalová liga

Novozámocká hokejbalová liga

Vrábeľská hokejbalová liga

Mestská hokejbalová liga Spišská Nová Ves

Skalická mestská hokejbalová liga

Popradská hokejbalová liga

Veľkokrtíšska hokejbalová liga

Nitrianska hokejbalová liga

Bratislavská hokejbalová liga

Farská hokejbalová liga Nitra

Mestská hokejbalová liga L. Mikuláš

Drahovská hokejbalová liga

Naša Hokejbalová Liga Snina

Amatérska hokejbalová liga Rožňava

Podpolianska hokejbalová liga Detva

Kežmarská hokejbalová liga

Winter Cup Gajary 2014

Tatranská hokejbalová extraliga

MAMUT AVE CUP 2012

Street&Ball Hockey World Championship Bratislava 2011

Bratislavská hokejbalová liga

Hokejbalová EEA Superliga

MAMUT CUP

Nástenka

Aby si mohol doporučiť status musíš byť prihlásený!

Filip Kováč (KoFi1) napísal: my môžeme štvrtok alebo piatok po 8, makro .

Pridaný dnes o 07:15 | Zobrazení: 0 | Komentárov: 0 | Odporučiť

Najbližšie zápasy

Zápas
HBC TIGRI Dlhé Pole - Youngboys Púchov
Gerardin Cup 1. kolo, Skupina B
dnes o 08:30
Denevils Nitra - Záhoráci
Gerardin Cup 1. kolo, Skupina A
dnes o 09:00
Youngsters Dubnica - KSD Nová Dubnica
THbL - 1. liga seniori Semifinále (4. zápas)
dnes o 09:30
Apollo Ružinov - PANTHERS Senica
Gerardin Cup 1. kolo, Skupina B
dnes o 09:30
HBC Blue Warriors Púchov - Denevils Nitra
Gerardin Cup 2. kolo, Skupina A
dnes o 10:00
Apollo Ružinov - HBC TIGRI Dlhé Pole
Gerardin Cup 2. kolo, Skupina B
dnes o 10:30
Penguins Púchov - Záhoráci
Gerardin Cup 2. kolo, Skupina A
dnes o 11:00
PANTHERS Senica - Youngboys Púchov
Gerardin Cup 2. kolo, Skupina B
dnes o 11:30
Záhoráci - HBC Blue Warriors Púchov
Gerardin Cup 3. kolo, Skupina A
dnes o 12:00
Youngboys Púchov - Apollo Ružinov
Gerardin Cup 3. kolo, Skupina B
dnes o 12:30