Úvodná stránka

Po kliku na šport ↑ sa zobrazia súťaže a ligy.

VARTA FUTSAL LIGA

2. SLF - Bratislava

2. SLF - OPENLIGA

Futsalová liga pod Tatrami

Popradská futsalová liga

Okresná futsalová liga Nové Zámky

Vrábeľská futbalová miniliga

Mestská futsalová liga v Kysuckom N. Meste

Okresná futsalová liga Zlaté Moravce

Futsalová extraliga JUNIOROV

Školská florbalová liga Považská Bystrica

Florbalové turnaje

Podtatranská Florbalová Liga

Dolnokubínska florbalová liga

Turčianska florbalová liga

Detská florbalová liga Bratislava

Cassovia University Floorball League

sTC mestská florbalová liga Púchov

Skalická mestská florbalová liga

Majstrovstvá Slovenska vo florbale

Novoťská florbalová miniliga

Univerzitná florbalová liga Žilina

Turčianska hokejbalová liga

Zlatomoravecká hokejbalová liga

Zvolenská hokejbalová liga

Západoslovenská hokejbalová liga

Považskobystrická hokejbalová liga

Kysucká hokejbalová liga Čadca

Rajecká hokejbalová liga

Mestská hokejbalová únia Košice

3b Prešovská hokejbalová liga

Senecká hokejbalová liga

Malokarpatská hokejbalová liga

Bytčianska hokejbalová liga

Vrbovská hokejbalová liga

Novozámocká hokejbalová liga

Vrábeľská hokejbalová liga

Mestská hokejbalová liga Spišská Nová Ves

Skalická mestská hokejbalová liga

Popradská hokejbalová liga

Veľkokrtíšska hokejbalová liga

Nitrianska hokejbalová liga

Bratislavská hokejbalová liga

Farská hokejbalová liga Nitra

Mestská hokejbalová liga L. Mikuláš

Drahovská hokejbalová liga

Naša Hokejbalová Liga Snina

Amatérska hokejbalová liga Rožňava

Podpolianska hokejbalová liga Detva

Kežmarská hokejbalová liga

Winter Cup Gajary 2014

Tatranská hokejbalová extraliga

MAMUT AVE CUP 2012

Street&Ball Hockey World Championship Bratislava 2011

Bratislavská hokejbalová liga

Hokejbalová EEA Superliga

MAMUT CUP

Najbližšie z kalendára








Nástenka

Aby si mohol doporučiť status musíš byť prihlásený!

Posledné zápasy

Zápas
Hbc Skalité - Dream Team
Primátorský turnaj Čadca Finále (1. zápas)
3:2 p.p.
včera o 17:20
L2 Hockey Gajary Flames - Hbc Čadca Podzávoz
Primátorský turnaj Čadca o 3. miesto (1. zápas)
2:6
včera o 16:30
Hbc Čadca Podzávoz - Dream Team
Primátorský turnaj Čadca Semifinále (1. zápas)
1:5
včera o 15:40
L2 Hockey Gajary Flames - Hbc Skalité
Primátorský turnaj Čadca Semifinále (1. zápas)
1:4
včera o 15:00
DCA STARS Dubnica nad Váhom - Dream Team
Primátorský turnaj Čadca Štvrťfinále (1. zápas)
0:3
včera o 14:00
HC Stahl Sever - Hbc Skalité
Primátorský turnaj Čadca Štvrťfinále (1. zápas)
0:2
včera o 13:20
Hbc Čadca Podzávoz - Hbk RED STARS Považská Bystrica
Primátorský turnaj Čadca Štvrťfinále (1. zápas)
8:1
včera o 12:40
L2 Hockey Gajary Flames - HBC Warriors Hlboké
Primátorský turnaj Čadca Štvrťfinále (1. zápas)
4:0
včera o 12:00
Hbc Skalité - HBC Warriors Hlboké
Primátorský turnaj Čadca 5. kolo, Skupina A
6:0
včera o 11:00
Hbk RED STARS Považská Bystrica - Vadičov team
Primátorský turnaj Čadca 5. kolo, Skupina A
5:0 kont.
včera o 10:20