HBK Čadca – Hbk Adler Trebišov 13:0 (0:0, 6:0, 7:0)

Gól (asistencie): 15:52 Adam Šarišský (Vladimír Špilák, Samuel Gabčo), 22:08 Samuel Gabčo (Matej Kučák), 22:49 Matúš Čík (Adrián Masný), 23:13 Adam Šarišský (Samuel Gabčo), 26:43 Vladimír Špilák (Adam Šarišský, Samuel Gabčo), 28:50 Samuel Gabčo (Vladimír Špilák)(PP), 36:19 Adam Šarišský (Samuel Gabčo), 37:59 Samuel Gabčo (OS) , 39:08 Vladimír Špilák (Samuel Gabčo), 39:55 Matúš Čík (PP), 40:21 Samuel Gabčo, 40:35 Vladimír Špilák (Samuel Gabčo, Adam Šarišský), 42:32 Samuel Gabčo (Vladimír Špilák, Tomáš Bajánek)(PP). Strely: 46/15,Vylúčenia na 2 min.: 6/7. Vyššie tresty: 10 min: Matúš Čík, Martin Koričár – Daniel Kmetony. Brankári: Daniel Kupka (100 %) – Jaroslav Pajdič (71,73 %). Hráči zápasu: Adam Šarišský, Samuel Gabčo, Daniel Kupka. Extraligová Čadca mala na programe predohrávaný zápas proti Trebišovu. Hostia pricestovali z veľkej diaľky. Mali chuť hrať a veru, v prvej tretine niekoľkokrát pohrozili gólovými príležitosťami. Daniel Kupka mal plnú lapačku práce a nebyť jeho reflexov, úvodný gól vsietia hostia. Čadca sa do zápasu dostávala postupne. Herne mala navrch, aj príležitosti pribúdali, no Trebišov držal nad vodou jeho brankár Jaroslav Pajdič. Po prvej tretine svietil stav zápasu 0:0. Do druhej časti hry vstúpili domáci aktívnejšie. Začali viac a presnejšie strieľať, čo sa pomaličky odzrkadľovalo aj na výsledku. Až 46 striel vyslali domáci strelci na bránu, z čoho padlo úctyhodných 13 gólov. Strelecky sa najviac darilo Adamovi Šarišskému, Vladovi Špilákovi a Samovi Gabčovi, keď všetci dosiahli hetrik a Gabčo ešte dva kúsky navyše. Výsledok dotvoril Matúš Čík s dvoma zásahmi. Vďaka zlepšenej obrannej činnosti a niekoľkých ďalších zákrokoch (hostia nastrelili aj tyčku) si do štatistík HEL U19 zapíše svoju prvú nulu domáci brankár Daniel Kupka!