​Futsalový Žirafa Pohár 2019: skupiny, propozície a ďalšie náležitosti.

​Futsalový Žirafa Pohár 2019: skupiny, propozície a ďalšie náležitosti.

Do futsalového Žirafa pohár 2019 sa prihlásilo 25 tímov. Družstvá boli vyžrebované do 6 skupín, pätica skupín má štvoricu tímov, skupina D má 5 účastníkov:

Skupina A: CyS Zilina, Centrifuga, FC ANANASI, TJ Tatran Bytčica.

Skupina B: Pizzeria Tempo, Malaga, MFK Hájik, TimRing Akadémia.

Skupina C: MŠK Žilina FUTSAL, FC SAMINECHCE, ProFutsal Team, ENTERRADORES.

Skupina D: FC Sulnaldo, Bad Boys, Queretaro, ENGINE TEAM, 1. FC Rozsutec.

Skupina E: DOXX ŽILINA, FC Diebels, Drvič, Of Course Futsal Team.

Skupina F: FC Manolo Team Žilina, ALL IN, FriWald, FsK Kamence.

Herný systém:

- Každý s každým v rámci skupiny.

- Každé stretnutie sa hrá až do rozhodnutia, v prípade remízy nasleduje dvojminútové predĺženie, avšak 3 proti 3 (čistý čas, hneď po záverečnej siréne, bez prestávky) a ak nepadne gól, tak prídu na rad ešte tri pokutové kopy.

- Za víťazstvo v riadnom hracom čase sú 3 body, víťazstvo po predĺžení/pokutových kopoch 2 body, prehra po pokutových kopoch 1 bod.

- Hrá sa 2 x 25 minút hrubého času, avšak v prípade jednogólového rozdielu alebo remízy sa posledné dve minúty stopujú a hrá sa na čistý čas.

- Po základnej časti sa vyhotoví spoločná celková tabuľka kde bude rozhodovať poradie v skupine, čiže napr. na 1. až 6. mieste v celkovej tabuľke budú víťazi skupín, na 7. až 12 . budú tímy, ktoré skončili v skupine na 2. mieste, na 13. až 18. tímy na 3. mieste v skupine, tímy zo 4. miesta v skupine budú v celkovej tabuľke na 19. až 24. mieste, na 25. bude tím, ktorý skončí posledný v skupine D. Do spoločnej tabuľky sa tímom zo skupiny D nebude započítavať zápas s posledným tímom v skupine, čiže v celkovej tabuľke tak nebudú mať o zápas viac ako ostatní.

- Po skončení základnej časti nasleduje nadstavba v podobe play-off, hrá sa na jeden víťazný zápas. Nadstavba bude pozostávať zo 16-finále, kde sa proti sebe postavia tímy z celkovej tabuľky na 9. až 24. mieste (tímy z 1. až 8. miesta majú zabezpečení automatický postup cez prvé kolo play-off), vždy lepšie postavené družstvo proti najhoršie postavenému. Víťazi zo 16-finále – 8 družstiev, postúpia do 8-finále, kde už bude čakať 8 priamo postupujúcich po základnej časti. Z 8-finále vzíde 8 kolektívov, ktoré sa stretnú v štvrťfinále. Kvarteto úspešných poputuje do semifinále a ich víťazi sa pobijú vo finále. Odohrajú sa aj stretnutia o 3. miesto, prípadne aj o ďalšie miesta ak by bol záujem.

- V zápase nadstavbovej časti môže nastúpiť iba hráč, ktorý v skupine odohral aspoň 1 stretnutie. To znamená, že do zápasu sa musí zapojiť aktívne – nastúpiť ustrojený, aspoň na jeden polčas. Všetci hráči, ktorí sú uvedení v Zápise o stretnutí ale nenastúpia v ňom, budú vyškrtnutí.

- Priebežne budú spracované súpisky tímov, ktoré vám zašleme a na ich základe bude vypočítaný štartovný poplatok. Doposiaľ registrovaní hráči v lige majú štartovné vo výške 0,- €, noví hráči 3,- €.

- Odloženie zápasu je možné len so súčasným uvedením náhradného termínu, ktorý vzíde zo spoločnej dohody súperov.

- Pripravte sa aj na dvojkolové víkendy. Finále je naplánované na posledný júnový, alebo prvý júlový víkend.

- Pre nadstavbovú časť sa „nulujú“ udelené ŽK.

Ak máte akékoľvek otázky tak využite 0910 909 268 (k.cepec) alebo email [email protected] Nájdete nás aj na Facebooku a youtube.com. Výsledkový servis už tradične JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina.


Doporučenia

Musíš byť prihlásený aby si mohol doporučiť tento obsah.


Diskusia (0)

Zatiaľ tu nie je žiadna diskusia.

Prihlás sa aby si mohol prispievať do diskusie.