3 otázky pre Michala Wagnera

1.V nedeľu ste zavítali na ihrisko nováčika extraligy – Jokeritu Petržalka. Ako si videl zápas ty?

Určite som čakal, že to bude omnoho ťažší zápas, prvú tretinu sme síce vyhrali len 0:1 a bola ešte ako tak vyrovnaná, domáci stále cítili šancu, no od druhej tretiny sme zapli a boli sme jasne lepším mužstvom, čoho výsledkom je aj konečný rezultát v pomere 1:8.

2. Vášmu útoku sa opäť strelecky darilo, keď ste vsietili celkovo 5 gólov. Ako sa ti zatiaľ javí vaša hra v lajne s Maťom Kollárom a s Rasťom Bieleným?

Som veľmi rád, že nám to zatiaľ sype a ide spolu, myslím si, že sme si s Kollom a Kewkem herne sadli. Každý z nás má  svoju úlohu a zatiaľ nám to ide a dúfam, že aj pôjde čo najdlhšieJ Som rád, že môžem hrať práve s nimi v jednom útoku.

3. V sobotu nás čaká derby ako remeň. Čo by malo platiť na Kométu?

Áno, to máš pravdu, derby je vždy nevyspytateľné, no veľmi sa naň teším. Na Vrútky by mala platiť jednoznačne disciplinovaná hra a najmä premieňanie našich šancí.