FHŽL ŽA - seniori II.: Wild Wind len vánkom.

Do zápasu sme vstúpili aktívne. Aktívnou hrou sme si vedeli spraviť tlak, ktorý sme zúročili gólmi. Pri prvom Jano Kuchar zakončoval, gólmanovi to vypadlo a ja (Michal Meliš) som už len zasunul do prázdnej bránky. Ešte v prvej tretine sa nám podarilo viesť 2:0. Pri druhom góle som si loptu spracoval rukou, obišiel som zelený kužeľ a zavesil loptičku pod brvno. Vedenie sme si nedokázali dlho udržať keď po dorážke Lodno zakončilo do prázdnej bránky. V druhej tretine sme prestali behať, Lodno nás zatlačilo, no naša obrana stála pevne na nohách spolu s Tiborom Praženkom v bráne. I keď "žraloky" tlačili, šance sa tvorili na druhej strane. Určite sme mali väčšie šance, no zahodili sme nemožné. Ja som nezasunul do prázdnej, Švancar podobne, Marek Škorvánek sám pred bránou len do prilby a takto by som mohol pokračovať asi na každé meno zo súpisky. Do tretej tretiny sme nastúpili s odhodlaním dať rýchlo gólik nech sa nám hra lepšie. Opak sa stal pravdou. Lodnu sa podarilo po našich chybách vyrovnať, ba čo viac, vsietiť aj o gól naviac. Záverečný tlak sa nekonal a tak žraloky z Lodna zvíťazili v prvom kole.