FHŽL ŽA - sr.II: Vetrík sfúkol body Nortonom

V druhom kole sa stretli Wild Wind s Nortonmi. Obe mužstvá v prvom kole ťahali za kratší koniec, tak si chceli vylepšiť reputáciu. Wild Wind na zápas opäť nastúpilo v oklieštenej zostave, no s o to väčšou chuťou vyhrať. Prvá tretina bola zaujímavá. Wild Wind sa zameralo na pozornú obranu, no dlho im to nedržalo a zrazu bolo 0:1. WW sa zomklo a vo veľmi rýchlom čase vsietili pomerne totožné góly. Do konca tretiny už Wild Wind Nortonom nič nedovolilo a tretina skončila zaslúžene 2:1. V druhej tretine sa moc pekného hokejbalu nevidelo. WW sa stiahlo a Nortoni si cez prehustenú obranu nevytvárali potrebný tlak na vyrovnanie. A tak sa potvrdilo, nedáš dostaneš. Troskovič sa zrazu kdesi objavil a zvýšil na 3:1. Po góle Nortoni opäť pridali a aj s veľkou dávkou šťastia znížili na 3:2, keď loptička prešla popod telo Praženku. Ešte v strednej časti sa Nortonom podarilo vyrovnať z presilovej hry po tvrdej a presnej strele Turčana. Tretia tretina sa hrala v znamení Nortons vs Praženka. Obetavá obrana WW púšťala súpera len do striel zo strednej vzdialenosti a pred bránou to čistila mnohokrát aj štvorica brániacich hráčov. No a keď už to vyzeralo na nájazdy, Troskovič dobehol jednu vyhodenú loptičku, elegantne si hodil "staršieho pána" a to čo si dovolil sa len tak nevidí. Loptičku si narazil o hornú žrďku a prakticky hneď z voleja trafil do poloodkrytej brány bezmocného J. Miha. WW si body už nenechali zobrať a výsledok si ustrážili.