VHbL: No Chance - Nota Team 6:2.

V prvý októbrový deň sa stretli proti sebe mužstvá No Chance a Nota Team. Zápas začal vyrovnaným tempom a oba tímy si vytvorili šance ktoré nie vždy dokázali využiť. Prispela k tomu hlavne tvrdá obrana. V druhej tretine sa začínalo viac presadzovať mladé mužstvo No Chance, ktoré kvôli dvojnásobnému počtu hráčov oproti svojmu súperovi, dokázalo v pohode zvládať kondične náročný zápas. Skvelými zákrokmi sa prezentoval hlavne brankár Nota Teamu, ktorý viac krát podržal svoje mužstvo. V poslednej tretine už po viacerých, za sebou vstrelených góloch hosťujúce mužstvo kapitulovalo a tak vyhralo mužstvo No Chance nad tímom Nota Team v pomere 6:2. Po 3. kole sa nachádza No Chance na 8. mieste s 2 bodmi a so skóre 10:9 po dvoch odohratých zápasoch. V ďalšom kole (8.10) sa stretne presne na poludnie No Chance zoči-voči Patriotom z Beladíc. Všetci ste vítaní.