VHbL: No Chance a Patrioti 7:2.

VHbL: No Chance a Patrioti 7:2. V sobotu 8.10. sa vo vzájomnom súboji stretli tímy No Chance a Patrioti. Od začiatku zápasu malo prevahu mužstvo No Chance, keď si vytvorilo viacero šancí a štyri z nich aj dokázalo úspešne premeniť. Aj Patrioti niekoľko krát pohrozili, no brankár No Chance Adam Závodský predvádzal bezchybný výkon. Do druhej tretiny vstúpil tím No Chance so štvorbodovým náskokom. V zvyšných tretinách sa tempo hry mierne spomalilo, čo svedčilo aj o menšom počte gólov na oboch stranách a tak zápas skončil výhrou v prospech No Chance 7:2. V zápase sa blysol svojím výkonom najmä Roman Adamka, ktorý dokázal vstreliť hattrick a pridal jednu asistenciu. Každý jeden hráč však predviedol zodpovedný výkon. Mužstvo No Chance sa posunulo v tabuľke na 6. miesto. V nasledujúcu sobotu (15.10.) bude stáť rozbehnutému No Chance v ceste jeden z adeptov na titul - Red Pigs. Všetci ste vítaní na 13-tu hodinu.