FHŽL ŽA sr. II.: prvé víťazstvo Predátorov!

Tak dnes sme predsa len ukázali našu pravú tvár keď naša efektivita vo využívaní  šancí (resp.striel) konečne žala úspech. Bol to veľmi pekný zápas, ktorý sa hral zo strany na stranu. Prvá tretina sa niesla v rýchlom tempe, hneď v úvode sa nám podarila jedna pekná akcia a Tomáš Hrtánek skóroval (1:0). Hneď na to ale prišla presilovka súpera a súper nám ukázal svoju silu. Celú presilovku hrali výborne, no aj my sme skvelo bránili . Po nevyužitej presilovke sa prvá tretina dohrávala v rýchlom tempe, oba tímy mali viaceré šance, no nakoniec to ostalo 1:0. Cez prestávku sme si povedali, že musíme zvýšiť skóre a upokojiť hru, no opak bol pravdou, keď nám ušiel začiatok druhej tretiny a súper za 13 sekúnd vyrovnal stav na 1:1. Začínali sme odznova, súper využil svoj tlak a po vyrovnávajúcom góle prišli aj ďalšie šance, ktoré ale ostali nepremenené . Súper nám následne daroval presilovku a my sme ju, aj s kúskom šťastia, dokázali využiť a viedli sme 2:1. Tento stav platil aj na konci druhej tretiny. No znova prišla tá istá situácia ako na začiatku druhej tretiny. Nezachytili sme úvod tretej tretiny a súper v priebehu jednej minúty znova vyrovnal. Oba tímy cítili svoju šancu, že môžu vyhrať, no nakoniec sa zlomil zápas na peknej akcií založenej cez Mareka Jantulíka, s ktorým som si pár krát prehodil loptičku, potiahol som ju okolo brány a v krkolomnej situácií (v páde) som loptičku poslal na bránu a tá skončila za chrbtom brankára. Prišla obrovská radosť, znova sme viedli a tento krát sme nič nenechali na náhodu, zatlačili sme súpera a o pár minút peknou strelou Mira Ochodničana pomedzi nohy brankára doslova loptička prekĺzla až do brány (4:2). Potom už súper nedokázal odpovedať, ponúkol nám ďalšiu presilovku, ktorú sme využili po mojej strele popod padajúceho brankára (5:2). Výsledok sme ustrážili a prvý krát po troch kolách sme sa tešili z víťazstva a plného bodového zisku.Chcem pochváliť výkon súperovho brankára, ktorý síce inkasoval 5 gólov ale letelo naň 44 striel. Taktiež chcem vyzdvihnúť výkon Tomáša Dubovca, ktorý hral výborne no a samozrejme z nášho tímu Mirec Ochodničan, Miloš Fuják, Miško Neomani, ... a samozrejme chválim celý tím za dobre zohraný zápas a bojovnosť, ďakujem chalani !