FHŽL ŽA - sr. II.: Ceit na kolotoči a víťazne.

Po prvom buly, prvých dotykoch oranžového čuda sa predpokladal vysoký gólový rozdiel. Wild Wild svojho súpera točil neustále vo vlastnej tretine, no gól nie a nie prísť. Čo sa nedarilo z vyložených šancí WW, strelili dosť šťastný gól, keď po strele Marančáka si odrazenú loptičku do brány zasunuli brankár s obrancom sami. V druhej tretine sa obraz hry nemenil. Hra sa točila prevažne v jednej tretine a CEIT si vytváral nejaké pološance len z brejkov. Po sérii zahodených šancí Wild Wind opäť zavesili gól s prívlastkom "šťavák". Z bezprostrednej blízkosti pred bránou si loptičku prebral kapitan WW Meliš, počkal si na pohyb brankara a bekendom vystrelil. Brankar si túto strelu opäť odrazil do brány 2:0. Aby kurióznym gólom nebol koniec, po skrumáži pred bránou CEIT prestal hrať, kto vie z akého dôvodu, a to využil "malý veľký muž" a tvrdou strelou zvýšil, v podstate do prázdnej brány, na 3:0.  V samom závere tretiny sa ešte k slovu dostali aj CEIT a znížili na 3:1. Do poslednej časti WW nastúpili uvoľnene a čakali jasné víťazstvo. No súper ich zaskočil a dokonca vyrovnal. Hneď po vyrovnávajúcom góle zapla prvá lajna WW a skóre sa menilo. A to hneď dvakrát v priebehu minúty. Najskôr Dubovec spomedzi kruhov, a potom Marančák po vyhratom buly v útočnej tretine nedal brankárovi najmenšiu šancu. 5:3 však netrvalo dlho. Ceit sa zmobilizovali a z ojedinelej šance znížili. WW začali hrať nervózne a kaziť prihrávky. Pár minút pred koncom strelou spoza modrej vyrovnali. V záverečnom kolotoči už WW gól nevsietili a tak sa zápas v riadnom hracom čase skončil 5:5. Nasledovali nájazdy a v ních WW prehrali 3:2.

V tomto zápase sa ukázalo, že nie vždy lepší vyhrá. Tiež sa ukázalo čo sa stane, keď sa zahadzujú šance ako na bežiacom páse. V sobotu čaká WW súper z Rosiny, tak sa chalani nejako zmobilizujú a lídra potrápia.