FHŽL Žilina - sr. II.: Wild Wind fúkal Rajcu vietor do plachiet.

V prvej tretine sa hral hokejbal prevažne v jednej tretine. Bielo modrí sa do šance dostávali len sporadicky a brankára ohrozovali strelami spoza modrej. Prvú tretinu sa Rajcu z množstva šancí gól nepodarilo streliť.

Strednú čast Rajec začal opäť v tretine Wild Wind a dokonca hneď v úvode sa chalanom podarilo "konečne" skórovať. Za spomenutie stojí len šanca večnej 98čky, ktorý najskôr sam zoči voči len do betónov pozorného brankára a o pár sekúnd si vytiahol brankára von z brány no góman ešte stihol vytiahnuť "zázračný " betón a zlikvidoval asi najväčšiu šancu WW. Rajec v neustálom tlaku nakoniec skóroval ešte dva krát.

V závere sa žlto-čierni hrali s bielomodrými kuželkami, ktoré sa len bezducho pohybovali.  Rajeckí chlapci mohli vyhrať podstatne vyšším rozdielom ako 6:0, no brankár WW sa ukázal vo výbornom svetle.