Report: Pizza Boys - FC Ananáse "B" 2:6

Pizza Boys - FC Ananáse "B" 2:6 (0:4)

Góly: 36. Gašper, 46. Paráč - 2., 25. a 37. Turzík, 17. Struhárik, 25. Krištofík, 41. Červený

ŽK: 15. Kvaššay (Pizza Boys); rozhodovali: Rogoň, Hubočan.

Zostavy:

Pizza Boys: Turian - Mravec, Mičian - Sňahničan - Neslušan; Greňo, Hroš - Kvaššay - Paráč; Marfiak, Gašper.

FC Ananáse "B": Dolník - Turzík, Struhárik, Červený, Krištofík, Svitana, Schronk.

V nedeľu 17. októbra popoludní sa prítomným divákom v športovej hale na Javorkovej ulici podávala "pizza s ananásom". Do stretnutia vstúpili lepšie hostia, keď už v 2. minúte z priameho kopu otvorili skóre. Domáci sa sústredili najmä na defenzívu, no v 17. minúte prišiel druhý gólový zásah hostí, keď prestrelil brankára Turiana Struhárik - 0:2. Pizza boys si vybrali ďalšiu slabú chvíľku v 25. minúte, keď v priebehu jednej minúty inkasovali až dva góly. Najprv trafil presne Krištofík, následne pridal svoj druhý gól v zápase kapitán hostí Turzík. Prvý polčas tak skončil jednoznačným výsledkom pre "ananásov" 0:4.

Do druhého polčasu však vstúpili lepšie domáci, ktorí zmobilizovali svoje sily a v 36. minúte znížil na 1:4 utešenou strelou Gašper. Hostia však bleskovo odpovedali a už o minútu neskôr zavŕšil  Turzík  hetrik. Pizza boys sa po tomto góle opäť nadýchli, na chvíľu sa nasťahovali pred bránku súpera, no opäť to boli "ananási", čo pridali ďalší gól, z protiútoku nachytal brankára domácich na hruškách Červený - 1:6. Domáci sa napriek nepriaznivému stavu nevzdávali, opäť prevzali územnú prevahu, výsledkom ktorej bol gól v 46. minúte. Sňahničan prihral Paráčovi do čistej šance, ten sa však zrazil s vybiehajúcim brankárom Dolníkom a ďalším obrancom hostí. V tejto situácii sa najlepšie zorientoval Paráč a odrazenú loptu poslal do prázdnej bránky - 2:6. Do konca zápasu sa už na výsledku nič nezmenilo a tak hráči Pizza boys odchádzali do šatne s druhou prehrou na konte.