FHŽL Žilina: finále, záverečný podvečer a ukončenie sezóny 2012/13.

Zrejme prvýkrát sa nepodarilo dohrať a ukončiť sezónu ešte pred začiatkom letných prázdnin. Predovšetkým II. liga, s 26. kolami v základnej časti, znamenala značnú porciu majstrovských zápasov a tak hokejbalové súboje trvali dlhšie ako obvykle. Netradične, už počas prázdnin a netradične v nedeľu a nie v „štandardný“ piatok, budú tentoraz finišovať žilinské mestské súťaže. Resp. iba prvá, ktorá má ešte resty v podobe stretnutia o 3. miesto a zápasu najdôležitejšieho – rozhodujúceho finále. Všetko spomenuté ale uzavrieme v prvú júlovú nedeľu – 7.7.2013. Hokejbalová Žirafa Ligy Žilina počas neskorého popoludnia a podvečera zavŕši svoj 9. ročník. Posledné tohto sezónne hokejbalové dianie bude mať takýto program:

nedeľa, 7.7.13, ihrisko na Závaží:

nehrá sa - seniori I., zápas o bronz

HBC Revolutions Žirafa - Maple Leafs 5:0 kontumačne, hostia nenastúpia na stretnutie

- po skončení zápasu individuálne vyhodnotenia v seniorskej I. aj II. lige (strelci, brankári, ...)

18.15 hod. - seniori I., 5. zápas finále

EUROIMPEX - HBC 07 Slimáci

- 1. prestávka individuálne vyhodnotenia v seniorskej II. lige (strelci, brankári, ...)

- 2. prestávka individuálne vyhodnotenia v seniorskej I. lige (strelci, brankári, ...)

20.00 (približne) - po skončení finálového zápasu

- „ďakovačka“ rozhodcovia, časomerači, tréneri, doprava, mediálni partneri, foto

- tímové ocenenia FHŽL Žilina - seniori II.

- tímové ocenenia FHŽL Žilina - seniori I.

Od +- 18.00 hod. by mal byť pripravený guláš. K dispozícii budú nealkoholické nápoje (pre „mlaďasov“) a pre dospelých zlatistý mok z Čiernej hory. Ukončenie programu až po zjedení poslednej porcie gulášu (cca 100 - 120) :-) . Po „Dandy grilovačke“ z ostatného ukončenia sezóny sa ani tentoraz nebude brániť žiadnej podobnej iniciatíve :-) .

Srdečne pozývame všetkých hráčov, rozhodcov, časomeračov, organizátorov, fotografov, trénerov a všetkých, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom spolupodieľali a zúčastnili na priebehu súťaže. Zoberte aj priateľky, mamky, babky, svokry, deťúrence, rodičov, akváriové rybičky a domácich miláčikov, všetci ste vítaní.

Diskusia (1)

Zápas o 3. miesto sa nakoniec nehrá, Maple Leafs totiž na stretnutie nenastúpi, zvyšok programu zostáva v platnosti.

Pridané: 07.07.13 12:08.