NZHbL: výsledky 3. kola, 29.9.2013.

V nedeľu 29.9.2013 sa tromi zápasmi odohralo 3.kolo Novozámockej hokejbalovej ligy. V prvom zápase sa stretol  vicemajster – Guerillas s nováčikom súťaže mužstvom HBK Falcons. Guerillas nenechali nič na náhodu  a od začiatku sa pustili do svojho súpera, ktorý  nevedel veľakrát kam skôr skočiť  a inkasoval jeden gól za druhým. Zápas, ktorý sa hral väčšinou na jednu bránu nakoniec skončil vysokým víťazstvom vicemajstra. V druhom zápase si zmerali sily Z.Panáci a Oilers#38. V kvalitnom a vyrovnanom zápase to dlho vyzeralo na víťazstvo Olejárov, ale Panáci nezložili zbrane a v dramatickom závere otočili výsledok vo svoj prospech. Tretí zápas medzi ThyssenKrupom a Slzou tiež sľuboval dramatický duel. Od začiatku si hráči nič nedarovali a pustili sa do seba. Slza sa síce ujala vedenia, no za pár minút sa Thysseňákom podarilo vyrovnať, no vzápätí išla Slza znova do vedenia. V druhej tretine sa podarilo hráčom ThyssenKruppu  zvýšenou aktivitou otočiť výsledok vo svoj prospech. V tretej tretine hráči ThyssenKruppu postupne čoraz viac zatláčali súpera do defenzívy a postupne zvyšovali svoj náskok. Záver už bol plne v réžii nováčika, ktorý si pripísal ďalšie dva body a upevnil si tak pozíciu na čele tabuľky.

Výsledky 3.kolo nedeľa 29.9. 2013

Guerillas   -   HBK Falcons               20 : 4         /7 :1,  5 : 1, 8 :2/

Góly: Ščasný 6, Papiernik 5, Ostrožlík F. 3, Kopecký 3,Drančík 2, Pénzeš – Kodada, Hnidka, Pernický, Šujanský

Z.Panáci   -  Oilers #38                         4: 3       /1 : 1, 0 : 1, 3 : 1/

Góly: Oremus 2 , Jaššo, Pénzeš -  Rybár 2,  Vnuk

ThyssenKrupp Ferostav    -    Slza   6  :  2      /0: 2,3: 0, 2 : 2/

Góly: Mráz 2, Cebo, Tomaštík, Udvardy, Czuczor –Šimonek , Fica