Prehľad zápasov a udalostí za obdobie 4/2019
1.4.2019 | Dátum konania |
---|---|
Zápas BOMBERS - FBC Bypass Púchov | 01.04.2019 19:30 | 4.4.2019 | Dátum konania |
Zápas PUPKÁČI Futsal Team-MPR B - Sporting Solinky | 04.04.2019 20:30 | 5.4.2019 | Dátum konania |
Zápas ALL IN - CyS Žilina | 05.04.2019 18:00 |
Zápas 1. FC Rozsutec - Čmeliaci | 05.04.2019 19:00 |
Zápas TJ Tatran Bytčica - Of Course futsal team-Juventus C | 05.04.2019 20:00 | 6.4.2019 | Dátum konania |
Zápas ROAD SK - WU-Čince CREW-Trojkári B | 06.04.2019 15:00 |
Zápas Centrifuga A - FK Kastrol Team Žilina A | 06.04.2019 16:00 |
Zápas PIZZERIA TEMPO-Juventus B - FC SAMINECHCE | 06.04.2019 18:00 |
Zápas CVČ STROM SOLINKY - AC Mailand | 06.04.2019 19:00 |
Zápas Recreativo-Doxx B - BARSA | 06.04.2019 20:00 |
Zápas Friwald - Queretaro | 06.04.2019 21:00 | 7.4.2019 | Dátum konania |
Zápas MFK Hájik - FSC Small Wood Žilina | 07.04.2019 11:30 |
Zápas RAMON Závodie-Hájik - 1.FC ALL-INN Budatín | 07.04.2019 12:30 |
Zápas ENGINE TEAM - APL Pagasa Lima | 07.04.2019 17:30 |
Zápas BANANA 2011 HÁJIK - PREDATORS | 07.04.2019 18:30 |
Zápas ENTERRADORES - Vlčince Vipers | 07.04.2019 19:30 |
Zápas ONE BLOOD - FK Kastrol Team Žilina FX | 07.04.2019 20:30 | 8.4.2019 | Dátum konania |
Zápas FBC FOFO - BOMBERS | 08.04.2019 19:30 | 11.4.2019 | Dátum konania |
Zápas PREDATORS - SPARMAL | 11.04.2019 18:30 |
Zápas ANIMALS - Partizán Bukovina | 11.04.2019 19:30 |
Zápas Sporting Solinky - PUPKÁČI Futsal Team-MPR B | 11.04.2019 20:30 | 12.4.2019 | Dátum konania |
Zápas Dynamo Kotrčan - FSC Small Wood Žilina | 12.04.2019 19:00 |
Zápas MPR ŽILINA A - Deportivo Žilina | 12.04.2019 20:00 |
Zápas Slepé náboje - Uragán Konská | 12.04.2019 21:00 | 13.4.2019 | Dátum konania |
Zápas FC ANANASI A - AC Mailand | 13.04.2019 14:00 |
Zápas WU-Čince CREW-Trojkári B - Centrifuga A | 13.04.2019 15:00 |
Zápas CyS Žilina - BAD BOYS | 13.04.2019 16:00 |
Zápas MFK Hájik - Friwald | 13.04.2019 17:00 |
Zápas FC SAMINECHCE - ŠOŠONI | 13.04.2019 18:00 |
Zápas 1.FC ALL-INN Budatín - 1. FC Rozsutec | 13.04.2019 19:00 |
Zápas ROAD SK - Rabid Rabbits | 13.04.2019 20:00 |
Zápas DYNAMO ŽILINA - Recreativo-Doxx B | 13.04.2019 21:00 | 14.4.2019 | Dátum konania |
Zápas Centrifuga B - APL Pagasa Lima | 14.04.2019 17:30 |
Zápas TJ Tatran Bytčica - Centrifuga B | 14.04.2019 18:30 |
Zápas ENTERRADORES - Gold Wings | 14.04.2019 19:30 |
Zápas ProFutsal Team-ANANASI B - FK Kastrol Team Žilina FX | 14.04.2019 20:30 | 15.4.2019 | Dátum konania |
Zápas FBC PEPEK TEAM - FBC FOFO | 15.04.2019 18:00 |
Zápas Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov | 15.04.2019 19:30 | 16.4.2019 | Dátum konania |
Zápas NEW KIDS TURBO - Dream Team | 16.04.2019 19:00 |
Zápas ALL IN - FC Diebels | 16.04.2019 20:00 | 18.4.2019 | Dátum konania |
Zápas FC ANANASI A - ANIMALS | 18.04.2019 17:30 |
Zápas Juggernauti - ROAD SK | 18.04.2019 18:30 |
Zápas SPARMAL - Slepé náboje | 18.04.2019 19:30 |
Zápas FC Manolo Team Žilina A - ALL IN | 18.04.2019 20:30 | 20.4.2019 | Dátum konania |
Zápas H2O fone Žilina - Čmeliaci | 20.04.2019 10:00 |
Zápas Juggernauti - Centrifuga A | 20.04.2019 11:00 |
Zápas ONE BLOOD - Friwald | 20.04.2019 14:00 |
Zápas CyS Žilina - FC SAMINECHCE | 20.04.2019 15:00 |
Zápas Malaga-Bruins B - ENTERRADORES | 20.04.2019 16:00 |
Zápas BANANA 2011 HÁJIK - FC Terra Varna B | 20.04.2019 17:00 | 23.4.2019 | Dátum konania |
Zápas Centrifuga B - FC Olympic-Manolo B | 23.04.2019 20:00 | 25.4.2019 | Dátum konania |
Zápas SPARMAL - Partizán Bukovina | 25.04.2019 18:30 |
Zápas AC Mailand - Slepé náboje | 25.04.2019 19:30 |
Zápas Sporting Solinky - ALL IN | 25.04.2019 20:30 | 26.4.2019 | Dátum konania |
Zápas MLÁTIČKY-DOXX C - Slepé náboje | 26.04.2019 19:00 |
Zápas MPR ŽILINA A - Jalapeňos | 26.04.2019 20:00 | 27.4.2019 | Dátum konania |
Zápas ANIMALS - MLÁTIČKY-DOXX C | 27.04.2019 10:00 |
Zápas Juggernauti - FK Kastrol Team Žilina A | 27.04.2019 14:00 |
Zápas Of Course futsal team-Juventus C - Vlčince Vipers | 27.04.2019 15:00 |
Zápas AC Mailand - BANANA 2011 HÁJIK | 27.04.2019 18:00 |
Zápas BARSA - WU-Čince CREW-Trojkári B | 27.04.2019 19:00 |
Zápas Rabid Rabbits - DYNAMO ŽILINA | 27.04.2019 20:00 | 28.4.2019 | Dátum konania |
Zápas Centrifuga B - Gold Wings | 28.04.2019 15:30 |
Zápas FK Kastrol Team Žilina FX - 1.FC ALL-INN Budatín | 28.04.2019 16:30 |
Zápas FSC Small Wood Žilina - ProFutsal Team-ANANASI B | 28.04.2019 17:30 |
Zápas PREDATORS - FC ANANASI A | 28.04.2019 18:30 |
Zápas 1. FC Rozsutec - Queretaro | 28.04.2019 19:30 |
Zápas H2O fone Žilina - MFK Hájik | 28.04.2019 20:30 |
Udalosť Hokejbal: repre zraz - MUŽI. (Sústredenie) | 28.04.2019 10:30 - 28.04.2019 12:00 |
Udalosť Hokejbal: repre zraz - MUŽI. (Sústredenie) | 28.04.2019 14:00 - 28.04.2019 15:30 | 29.4.2019 | Dátum konania |
Zápas FBC Bypass Púchov - BOMBERS | 29.04.2019 18:00 |
Zápas FBC FOFO - Unihoc Žirafa | 29.04.2019 19:30 | 30.4.2019 | Dátum konania |
Zápas Gold Wings - NEW KIDS TURBO | 30.04.2019 19:00 |