Prehľad zápasov a udalostí za obdobie 5/2019

2.5.2019 Dátum konania
Zápas RAMON Závodie-Hájik - MFK Hájik 02.05.2019 19:30
Zápas CVČ STROM SOLINKY - FC Terra Varna B 02.05.2019 20:30
3.5.2019 Dátum konania
Zápas ANIMALS - FC ANANASI A 03.05.2019 18:00
Zápas 1. FC Rozsutec - ProFutsal Team-ANANASI B 03.05.2019 19:00
Zápas PUPKÁČI Futsal Team-MPR B - CyS Žilina 03.05.2019 20:00
Zápas ENTERRADORES - TJ Tatran Bytčica 03.05.2019 21:00
4.5.2019 Dátum konania
Zápas ŠOŠONI - FC Manolo Team Žilina A 04.05.2019 19:00
Zápas Malaga-Bruins B - Drvič 04.05.2019 20:00
Zápas FC SAMINECHCE - BAD BOYS 04.05.2019 21:00
5.5.2019 Dátum konania
Zápas Dream Team - Centrifuga B 05.05.2019 16:30
Zápas Recreativo-Doxx B - Bruins United A 05.05.2019 19:30
Zápas Sporting Solinky - FC Diebels 05.05.2019 20:30
6.5.2019 Dátum konania
Zápas Unihoc Žirafa - FBC PEPEK TEAM 06.05.2019 18:00
Zápas BOMBERS - FBC FOFO 06.05.2019 19:30
7.5.2019 Dátum konania
Zápas FK Kastrol Team Žilina A - ROAD SK 07.05.2019 20:00
Zápas DOXX ŽILINA A - Of Course futsal team 07.05.2019 21:00
9.5.2019 Dátum konania
Zápas FC Manolo Team Žilina - FsK KAMENCE 09.05.2019 18:30
Zápas PIZZERIA TEMPO - TimRing Akadémia 09.05.2019 19:30
Zápas ProFutsal Team - MŠK Žilina FUTSAL 09.05.2019 20:30
10.5.2019 Dátum konania
Zápas ALL IN - FriWald 10.05.2019 18:00
Zápas Bruins United A - FK DIVÉ Svine 10.05.2019 19:00
11.5.2019 Dátum konania
Zápas FSC Small Wood Žilina - MFK Hájik 11.05.2019 17:00
Zápas Friwald - 1.FC ALL-INN Budatín 11.05.2019 18:00
Zápas DYNAMO ŽILINA - BARSA 11.05.2019 19:00
Zápas Rabid Rabbits - Recreativo-Doxx B 11.05.2019 20:00
12.5.2019 Dátum konania
Zápas RAMON Závodie-Hájik - Čmeliaci 12.05.2019 11:30
Zápas FC Sulnaldo - ENGINE TEAM 12.05.2019 12:30
Zápas APL Pagasa Lima - Gold Wings 12.05.2019 18:30
Zápas PREDATORS - CVČ STROM SOLINKY 12.05.2019 19:30
Zápas FC Diebels - Drvič 12.05.2019 20:30
13.5.2019 Dátum konania
Zápas FBC PEPEK TEAM - BOMBERS 13.05.2019 18:00
15.5.2019 Dátum konania
Zápas Queretaro - MFK Hájik 15.05.2019 18:30
16.5.2019 Dátum konania
Zápas Drvič - DOXX ŽILINA A 16.05.2019 18:30
Zápas FC Manolo Team Žilina A - CyS Žilina 16.05.2019 19:30
Zápas Slepé náboje - Partizán Bukovina 16.05.2019 20:30
17.5.2019 Dátum konania
Zápas BAD BOYS - Queretaro 17.05.2019 19:00
Zápas PUPKÁČI Futsal Team-MPR B - FC SAMINECHCE 17.05.2019 20:00
Zápas FK DIVÉ Svine - Centrifuga A 17.05.2019 21:00
18.5.2019 Dátum konania
Zápas AC Mailand - Uragán Konská 18.05.2019 10:00
Zápas DYNAMO ŽILINA - FK Kastrol Team Žilina A 18.05.2019 12:00
Zápas SPARMAL - BANANA 2011 HÁJIK 18.05.2019 16:00
Zápas FC SAMINECHCE - ProFutsal Team 18.05.2019 17:00
Zápas WU-Čince CREW-Trojkári B - Recreativo-Doxx B 18.05.2019 18:00
Zápas FC Diebels - Of Course futsal team 18.05.2019 19:00
19.5.2019 Dátum konania
Zápas BAD BOYS - 1. FC Rozsutec 19.05.2019 12:30
Zápas Centrifuga B - ENGINE TEAM 19.05.2019 13:30
Zápas FSC Small Wood Žilina - Čmeliaci 19.05.2019 14:30
Zápas Gold Wings - Centrifuga B 19.05.2019 18:30
Zápas FK Kastrol Team Žilina FX - H2O fone Žilina 19.05.2019 19:30
Zápas CyS Žilina - TJ Tatran Bytčica 19.05.2019 20:30
20.5.2019 Dátum konania
Zápas BOMBERS - Unihoc Žirafa 20.05.2019 18:00
Zápas FBC PEPEK TEAM - FBC Bypass Púchov 20.05.2019 19:30
21.5.2019 Dátum konania
Zápas PIZZERIA TEMPO - Malaga 21.05.2019 20:00