Status #116646 Takto vyrovnané zápasy veru nepamätám. Ba čo viac, o bodoch sa rozhodovalo v posledných minútach al...

Karol Čepec (kcepec) pridal obrázok

Takto vyrovnané zápasy veru nepamätám. Ba čo viac, o bodoch sa rozhodovalo v posledných minútach alebo ešte lepšie v sekundách. Stretnutia 9. kola MIRUPO Futsalovej Žirafa Ligy Žilina - seniori I. v nedeľu 3. januára 2016 priniesli zaujímavé súboje, však posúďte:

DOXX ŽILINA - BARSA 5:5
FC LOMI - Keramika Soukup Žilina 4:4
MPR ŽILINA - SAGI Žilina 3:4
Juventus Žilina - SynotTIP Bánová 4:4

BARSA už viedla po polčase 1:4, ale nestačilo. DOXX ŽILINA v 42. minúte vyrovnal na 4:4, ale ani to nebol koniec. Barsa ešte raz strhla vedenie na svoju stranu v 47. minúte. O plný bodový zisk ju ale v 49.30 pripravil Sebastian Lazar5:5.

Sľubný náskok, ale dvojgólový, neudržala ani Keramika Soukup Žilina. Po góle v 46. minúte to už bolo 1:3 ale potom sa začali „diať veci“. Od 47. minúty do 48.52 skórovalo, trikrát v rade FC LOMI a dokonale otočilo priebeh. Ale 25 sekúnd pred záverečnou sirénou rozhodol o deľbe bodov Marek Belaník4:4.

Aj MPR ŽILINA doťahovala polčasový náskok súpera 1:3. Podarilo sa jej to až v 49.21 ale potom prišla studená sprcha. V 49.35 sa do listiny strelcov ešte stihol zapísať Peter Pobijak a stanovil na konečných 3:4 pre SAGI Žilina.

Šlágrom kola bolo jednoznačne večerné derby Juventus Žilina - SynotTIP Bánová. Po bezgólovom prvom dejstve otvorila účet SynotTIP Bánová a v 38. minúte už na tabuli svietilo 0:2. Juventus Žilina ale stačila 41. minúta a začínalo sa odznova :-) - 2:2. Aj ďalší priebeh bol ako z kopíraku. V 45. minúte opäť o dva a znova pre Bánovú 2:4, ale Pápeža zo 47. napodobnil o minútku aj Libor Ťažký a spečatil na 4:4.

Zaujímavé priebehy a príbeh, čo poviete?