Status #171127 Funky, v porovnaní s úvodným kolom, nastúpilo s dvojnásobným počtom hráčov. Pomohlo to nielen tímu ...

Karol Čepec (kcepec) pridal obrázok

Funky, v porovnaní s úvodným kolom, nastúpilo s dvojnásobným počtom hráčov. Pomohlo to nielen tímu ale aj priebehu samotného zápasu. Revolution, štvrtý tím z ostatnej sezóny, prišiel s dvomi päťkami a tak sa hralo hore dole celých 45 minút.

Duel šetrný na góly bol dlho veľmi tesný. V 37. minúte vyrovnalo Revolution na 2:2. Funky ale odpovedalo hneď z buly, keď po 14 sekundách išlo opäť to jednogólového vedenia. To ešte poistilo na začiatku 40. minúty, 4:2. Revolution neprestali bojovať, ale dnes im chýbalo viac šancí na strelenie gólu, za súperom zaostali o 11 striel do priestoru bránky.