Pridaj svoj obrázok. Ak si hráč, musíš byť registrovaný ako hráč, inak obyčajná registrácia.
Predators10 / Tipy
- 54 rokov
Aktuálny počet bodov: 58
Zápas | Výsledok | Tip | Bodov |
---|---|---|---|
Night Riders Spišská Nová Ves - Fbc Veľká Lomnica (17.03.2018 12:00, florbal, PFbL - seniori) | 2:9 | 2 (2:10) | 1 |
Legendy Spišské Podhradie - Fbc Vrbov (17.03.2018 11:00, florbal, PFbL - seniori) | 5:0 kont. | 1 (7:3) | 1 |
Falcons Stará Ľubovňa - Pink Panthers Poprad (17.03.2018 10:00, florbal, PFbL - seniori) | 4:2 | 2 (5:7) | -1 |
Fbc Vrbov - Night Riders Spišská Nová Ves (03.03.2018 19:00, florbal, PFbL - seniori) | 0:5 kont. | 1 (7:3) | -1 |
Pink Panthers Poprad - Fbc Veľká Lomnica (03.03.2018 18:00, florbal, PFbL - seniori) | 3:5 | 1 (10:5) | -1 |
Falcons Stará Ľubovňa - Fbc Vrbov (03.03.2018 17:00, florbal, PFbL - seniori) | 12:1 | 1 (9:3) | 1 |
Fbc Veľká Lomnica - Legendy Spišské Podhradie (03.03.2018 16:00, florbal, PFbL - seniori) | 7:2 | 1 (6:5) | 1 |
Night Riders Spišská Nová Ves - Pink Panthers Poprad (03.03.2018 15:00, florbal, PFbL - seniori) | 3:12 | 2 (1:10) | 1 |
Legendy Spišské Podhradie - Falcons Stará Ľubovňa (03.03.2018 14:00, florbal, PFbL - seniori) | 2:1 | 2 (4:7) | -1 |
STAP Trenčín - MHL Heroes Nemšová (06.11.2016 13:00, hokejbal, THbL - 1. liga seniori) | 9:2 | 1 (5:2) | 1 |
Ovečkár Záblatie - KSD Nová Dubnica (06.11.2016 11:15, hokejbal, THbL - 1. liga seniori) | 1:2 | 2 (0:8) | 1 |
Youngsters Dubnica - Pirates Trenčín (06.11.2016 09:30, hokejbal, THbL - 1. liga seniori) | 4:3 | 1 (6:3) | 1 |
Falcons Trenčín - Pirates Trenčín (05.11.2016 09:30, hokejbal, THbL - 1. liga seniori) | 6:5 s.n. | 1 (6:2) | 1 |
MLÁTIČKY - FC MIRUPO Žilina (24.04.2016 20:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 7:7 | 2 (:) | -1 |
FC Manolo Team Žilina - Sporting Solinky (20.03.2016 20:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 7:8 | 2 (4:6) | 1 |
MPR ŽILINA - DOXX ŽILINA (20.03.2016 20:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 3:8 | 2 (5:7) | 1 |
CVČ STROM SOLINKY - FK Kastrol Team Žilina A (20.03.2016 19:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 5:3 | 1 (7:3) | 1 |
Juventus Žilina - FC LOMI (20.03.2016 19:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 13:4 | 1 (9:2) | 1 |
THE RED DEVILS ŽILINA A - TROJKÁRI 05 ŽILINA A (20.03.2016 18:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 5:4 | 1 (7:3) | 1 |
SAGI Žilina - Deportivo Žilina A (20.03.2016 18:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 8:5 | 1 (7:3) | 1 |
Kameňáci - FC Olympic (20.03.2016 15:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 7:2 | 1 (7:2) | 6 |
Čmeliaci - FC Sportiva Žilina (20.03.2016 14:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 8:0 | 1 (5:3) | 1 |
H2O fone Žilina - MFK Hájik (19.03.2016 21:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 2:0 | 2 (3:6) | -1 |
PIZZERIA TEMPO - De Luxe (19.03.2016 20:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 6:5 | 2 (3:6) | -1 |
BANDA - For fun (19.03.2016 19:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 5:1 | 1 (6:4) | 1 |
FC SAMINECHCE - ŠOŠONI-Red Devils B (19.03.2016 18:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 3:18 | 2 (3:5) | 1 |
Pokémoni - FC Terra Varna B (19.03.2016 17:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 4:3 | 2 (:) | -1 |
Pokémoni - FC Terra Varna B (19.03.2016 17:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 4:3 | 2 (2:5) | -1 |
AC Mailand - RAMON Závodie-Hájik (19.03.2016 16:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 1:3 | 2 (4:5) | 1 |
Jalapeňos A - Malaga (19.03.2016 15:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 1:5 | 2 (2:7) | 1 |
PREDATORS B - FSC Small Wood Žilina B (19.03.2016 14:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 6:1 | 1 (5:3) | 1 |
FC Terra Varna A - NFC Flinstons Pistons A (19.03.2016 13:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 7:5 | 2 (4:6) | -1 |
UNITED Crew - BANANA 2011 HÁJIK (19.03.2016 12:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 0:5 kont. | 2 (4:7) | 1 |
SOSP Bánová - CELTIC ŽILINA (19.03.2016 11:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 2:1 | 1 (6:3) | 1 |
Čmeliaci - TNV (19.03.2016 10:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 5:4 | 1 (4:3) | 1 |
PIZZERIA TEMPO - THE REDS (13.03.2016 19:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 15:2 | 1 (:) | 1 |
Malaga - Straník - Zástranie (13.03.2016 19:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 1:1 | 1 (:) | -1 |
FC Vrece - DYNAMO ŽILINA (13.03.2016 18:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 4:3 | 2 (:) | -1 |
Cys Žilina - Profirol team Žilina A (13.03.2016 17:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 5:3 | 1 (:) | 1 |
Rabid Rabbits - FC Momotravel.sk (13.03.2016 17:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 6:7 | 2 (:) | 1 |
Jalapeňos A - BANDA (13.03.2016 16:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 3:4 | 2 (:) | 1 |
BANANA 2011 HÁJIK - Kanci v tanci (13.03.2016 16:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 7:3 | 1 (:) | 1 |
FC Terra Varna B - FC Olympic (13.03.2016 13:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 5:3 | 1 (:) | 1 |
RAMON Závodie-Hájik - FSC Small Wood Žilina B (13.03.2016 12:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 3:6 | 1 (:) | -1 |
TNV - Young BOYS (13.03.2016 11:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 11:3 | 1 (:) | 1 |
CELTIC ŽILINA - FC Terra Varna A (12.03.2016 21:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 1:4 | 2 (:) | 1 |
ROAD SK - FC Centrifuga (12.03.2016 20:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 3:1 | 2 (:) | -1 |
Profirol team Žilina A - SOSP Bánová (12.03.2016 19:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 2:3 | 1 (:) | -1 |
FC Torpedo Žilina - FSC SKOK - Small Wood A (12.03.2016 19:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 7:6 | 1 (:) | 1 |
ŠOŠONI-Red Devils B - FC Manolo Team Žilina (12.03.2016 18:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 7:2 | 2 (:) | -1 |
FC Sportiva Žilina - H2O fone Žilina (12.03.2016 17:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 6:3 | 1 (:) | 1 |
NFC Flinstons Pistons A - TROJKÁRI 05 ŽILINA A (12.03.2016 16:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 11:2 | 1 (:) | 1 |
FK DIVÉ Svine - UNITED Crew (12.03.2016 15:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 12:1 | 1 (:) | 1 |
FC Solinky-Flinstons Pistons B - Slepé náboje (12.03.2016 13:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 11:3 | 1 (:) | 1 |
PUPKÁČI Futsal Team - Jalapeňos B (12.03.2016 12:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 11:4 | 1 (:) | 1 |
Vikingovia z Deportiva B - TNV (12.03.2016 10:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 9:4 | 1 (:) | 1 |
CELTIC ŽILINA - Cys Žilina (06.03.2016 20:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 0:4 | 2 (:) | 1 |
BARSA - Juventus Žilina (06.03.2016 20:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 5:7 | 2 (:) | 1 |
WU-Čince CREW-Trojkári B - FC Momotravel.sk (06.03.2016 19:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 3:6 | 2 (:) | 1 |
SynotTIP Bánová - SAGI Žilina (06.03.2016 19:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 8:2 | 1 (:) | 1 |
FC 4Jao - FC MIRUPO Žilina (06.03.2016 18:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 1:4 | 2 (:) | 1 |
NFC Flinstons Pistons A - Profirol team Žilina A (06.03.2016 18:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 3:4 | 1 (:) | -1 |
FSC Small Wood Žilina B - BANANA 2011 HÁJIK (06.03.2016 17:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 4:10 | 2 (:) | 1 |
FC Diebels Vlčince - DOXX ŽILINA (06.03.2016 17:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 6:12 | 2 (:) | 1 |
Deportivo Žilina A - FC LOMI (06.03.2016 16:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 10:4 | 2 (:) | -1 |
MLÁTIČKY - Slepé náboje (06.03.2016 14:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 8:7 | 2 (:) | -1 |
FK Kastrol Team Žilina FX - RAMON Závodie-Hájik (06.03.2016 13:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 2:6 | 2 (:) | 1 |
H2O fone Žilina - Kameňáci (06.03.2016 12:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 1:5 | 2 (:) | 1 |
De Luxe - SOSP Bánová (06.03.2016 11:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 9:5 | 1 (:) | 1 |
Pokémoni - FC Olympic (06.03.2016 10:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 7:3 | 2 (:) | -1 |
FC Sportiva Žilina - FC Terra Varna B (06.03.2016 09:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 1:11 | 2 (:) | 1 |
Keramika Soukup Žilina - MPR ŽILINA (06.03.2016 00:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 0:5 kont. | 2 (:) | 1 |
FC Torpedo Žilina - FC Solinky-Flinstons Pistons B (05.03.2016 21:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 3:7 | 2 (:) | 1 |
PIZZERIA TEMPO - BAD BOYS (05.03.2016 20:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 16:8 | 2 (:) | -1 |
TNV - DYNAMO ŽILINA (05.03.2016 19:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 3:6 | 2 (:) | 1 |
FSC SKOK - Small Wood A - FC 4Jao (05.03.2016 17:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 3:7 | 2 (:) | 1 |
MFK Hájik - FC Vrece (05.03.2016 17:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 2:10 | 2 (:) | 1 |
UNITED Crew - Kanci v tanci (05.03.2016 16:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 8:4 | 1 (:) | 1 |
Young BOYS - ROAD SK (05.03.2016 16:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 0:7 | 2 (:) | 1 |
FK DIVÉ Svine - PUPKÁČI Futsal Team (05.03.2016 15:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 6:5 | 2 (:) | -1 |
Rabid Rabbits - PREDATORS A (05.03.2016 14:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 4:4 | 2 (:) | -1 |
FC MIRUPO Žilina - FSC SKOK - Small Wood A (28.02.2016 20:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 1:0 | 1 (:) | 1 |
SynotTIP Bánová - BARSA (28.02.2016 20:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 7:5 | 1 (:) | 1 |
NFC Flinstons Pistons A - De Luxe (28.02.2016 19:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 6:4 | 1 (:) | 1 |
FC Diebels Vlčince - Deportivo Žilina A (28.02.2016 19:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 12:3 | 1 (:) | 1 |
CELTIC ŽILINA - THE REDS (28.02.2016 18:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 5:5 | 2 (:) | -1 |
DOXX ŽILINA - Juventus Žilina (28.02.2016 18:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 3:5 | 2 (:) | 1 |
FC Centrifuga - FC Vrece (28.02.2016 17:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 7:2 | 1 (:) | 1 |
EUNICA FUTSAL TEAM - FK Kastrol Team Žilina A (28.02.2016 17:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 12:3 | 1 (:) | 1 |
Jalapeňos B - UNITED Crew (28.02.2016 16:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 5:4 | 2 (:) | -1 |
FC Solinky-Flinstons Pistons B - FC ANANASI-Profirol B (28.02.2016 16:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 14:2 | 1 (:) | 1 |
Čmeliaci - FC Olympic (28.02.2016 14:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 1:1 | 1 (:) | -1 |
PREDATORS A - Rabid Rabbits (28.02.2016 13:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 3:10 | 2 (:) | 1 |
FK Kastrol Team Žilina FX - Kanci v tanci (28.02.2016 12:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 0:4 | 1 (:) | -1 |
Sporting Solinky - Malaga (28.02.2016 11:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 5:7 | 2 (:) | 1 |
PIZZERIA TEMPO - Profirol team Žilina A (28.02.2016 10:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 4:2 | 2 (:) | -1 |
FC Vrece - FC Sportiva Žilina (27.02.2016 21:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 5:3 | 1 (:) | 1 |
FC SAMINECHCE - Jalapeňos A (27.02.2016 19:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 4:6 | 2 (:) | 1 |
FC Momotravel.sk - Slepé náboje (27.02.2016 17:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 4:1 | 1 (:) | 1 |
BANANA 2011 HÁJIK - PUPKÁČI Futsal Team (27.02.2016 16:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 3:6 | 2 (:) | 1 |
For fun - ŠOŠONI-Red Devils B (27.02.2016 15:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 5:4 | 2 (:) | -1 |
Cys Žilina - SOSP Bánová (27.02.2016 14:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori II.) | 6:3 | 1 (:) | 1 |
PREDATORS B - AC Mailand (27.02.2016 12:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 11:3 | 1 (:) | 1 |
Vikingovia z Deportiva B - MFK Hájik (27.02.2016 11:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 9:3 | 1 (:) | 1 |
Partizán Bukovina - RAMON Závodie-Hájik (27.02.2016 10:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 5:6 | 2 (:) | 1 |
CVČ STROM SOLINKY - Sporting Solinky (21.02.2016 20:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 5:6 | 1 (:) | -1 |
SynotTIP Bánová - DOXX ŽILINA (21.02.2016 20:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 7:2 | 2 (:) | -1 |
FC Terra Varna B - Čmeliaci (21.02.2016 19:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 5:3 | 1 (:) | 1 |
SAGI Žilina - FC LOMI (21.02.2016 19:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 16:4 | 1 (:) | 1 |
WU-Čince CREW-Trojkári B - MLÁTIČKY (21.02.2016 18:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 7:5 | 1 (:) | 1 |
FC Diebels Vlčince - BARSA (21.02.2016 18:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 7:8 | 1 (:) | -1 |
Keramika Soukup Žilina - Deportivo Žilina A (21.02.2016 17:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori I.) | 0:5 kont. | 1 (:) | -1 |
FC Olympic - Young BOYS (21.02.2016 16:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 14:0 | 1 (:) | 1 |
Jalapeňos B - Kanci v tanci (21.02.2016 16:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 4:4 | 1 (:) | -1 |
AC Mailand - FSC Small Wood Žilina B (21.02.2016 14:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 4:7 | 2 (:) | 1 |
Pokémoni - TNV (21.02.2016 14:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 9:5 | 1 (:) | 1 |
FC Centrifuga - FC Sportiva Žilina (21.02.2016 13:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 10:2 | 1 (:) | 1 |
FC ANANASI-Profirol B - FC 4Jao (21.02.2016 13:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 2:4 | 2 (:) | 1 |
ROAD SK - Vikingovia z Deportiva B (21.02.2016 10:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 6:7 | 2 (:) | 1 |
FC Torpedo Žilina - FC Momotravel.sk (20.02.2016 20:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 1:3 | 2 (:) | 1 |
DYNAMO ŽILINA - MFK Hájik (20.02.2016 18:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 11:3 | 1 (:) | 1 |
H2O fone Žilina - Pokémoni (20.02.2016 18:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 8:10 | 2 (:) | 1 |
For fun - FC SAMINECHCE (20.02.2016 17:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori III.) | 4:7 | 1 (:) | -1 |
RAMON Závodie-Hájik - AC Mailand (20.02.2016 16:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 5:4 | 2 (:) | -1 |
Kameňáci - Čmeliaci (20.02.2016 15:30, futsal, JFŽL Žilina - seniori VI.) | 9:0 | 2 (:) | -1 |
WU-Čince CREW-Trojkári B - Rabid Rabbits (20.02.2016 13:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori IV.) | 5:12 | 2 (:) | 1 |
FK Kastrol Team Žilina FX - PREDATORS B (20.02.2016 12:00, futsal, JFŽL Žilina - seniori V.) | 2:5 | 2 (:) | 1 |