DYNAMO ŽILINA - WU-Čince CREW-Trojkári B
JFŽL Žilina - seniori III.
20. kolo
|
3:7 06.06.2019 18:30
|
FK Kastrol Team Žilina A - WU-Čince CREW-Trojkári B
JFŽL Žilina - seniori III.
21. kolo
|
3:7 28.05.2019 20:00
|
WU-Čince CREW-Trojkári B - Recreativo-Doxx B
JFŽL Žilina - seniori III.
19. kolo
|
1:5 18.05.2019 18:00
|
BARSA - WU-Čince CREW-Trojkári B
JFŽL Žilina - seniori III.
18. kolo
|
1:3 27.04.2019 19:00
|
1
WU-Čince CREW-Trojkári B - Centrifuga A
JFŽL Žilina - seniori III.
17. kolo
|
4:6 13.04.2019 15:00
|
ROAD SK - WU-Čince CREW-Trojkári B
JFŽL Žilina - seniori III.
14. kolo
|
4:10 06.04.2019 15:00
|
Centrifuga A - WU-Čince CREW-Trojkári B
JFŽL Žilina - seniori III.
6. kolo
|
5:1 30.03.2019 10:00
|
WU-Čince CREW-Trojkári B - Juggernauti
JFŽL Žilina - seniori III.
15. kolo
|
5:0 kont. 17.03.2019 16:30
|
WU-Čince CREW-Trojkári B - Rabid Rabbits
JFŽL Žilina - seniori III.
22. kolo
|
9:6 16.03.2019 18:00
|
WU-Čince CREW-Trojkári B - FK DIVÉ Svine
JFŽL Žilina - seniori III.
13. kolo
|
9:2 03.03.2019 16:00
|
Recreativo-Doxx B - WU-Čince CREW-Trojkári B
JFŽL Žilina - seniori III.
8. kolo
|
5:0 kont. 24.02.2019 10:30
|
Bruins United A - WU-Čince CREW-Trojkári B
JFŽL Žilina - seniori III.
12. kolo
|
9:3 27.01.2019 14:00
|
WU-Čince CREW-Trojkári B - FK Kastrol Team Žilina A
JFŽL Žilina - seniori III.
10. kolo
|
6:0 20.01.2019 14:30
|
Rabid Rabbits - WU-Čince CREW-Trojkári B
JFŽL Žilina - seniori III.
11. kolo
|
4:5 23.12.2018 19:30
|
WU-Čince CREW-Trojkári B - DYNAMO ŽILINA
JFŽL Žilina - seniori III.
9. kolo
|
4:6 16.12.2018 15:30
|
WU-Čince CREW-Trojkári B - Bruins United A
JFŽL Žilina - seniori III.
1. kolo
|
6:4 09.12.2018 13:30
|
WU-Čince CREW-Trojkári B - BARSA
JFŽL Žilina - seniori III.
7. kolo
|
4:2 01.12.2018 18:00
|
Juggernauti - WU-Čince CREW-Trojkári B
JFŽL Žilina - seniori III.
4. kolo
|
0:4 24.11.2018 18:00
|
WU-Čince CREW-Trojkári B - ROAD SK
JFŽL Žilina - seniori III.
3. kolo
|
6:1 17.11.2018 13:00
|
FK DIVÉ Svine - WU-Čince CREW-Trojkári B
JFŽL Žilina - seniori III.
2. kolo
|
9:1 04.11.2018 16:30
|