4
Unihoc Žirafa - TUČNIACI
UFŽL ŽA - seniori, pohár
1. kolo
|
4:6 25.05.2011 17:45
|
ŠK Juventa stž. - Grasshoppers stž.
UFŽL ŽA - st. žiaci, pohár
2. kolo
|
6:8 25.05.2011 16:15
|
Martinská - Zaymusa Torpédo
UFŽL ŽA - st. žiaci, pohár
2. kolo
|
5:0 kont. 25.05.2011 14:45
|
WANDERERS Valaská - Staré Hory BRUINS
2.BBHbL
Osemfinále
(3. zápas)
|
4:1 25.05.2011 00:00
|
HbK EAGLE Sásová - Weber TORNÁDO
2.BBHbL
Osemfinále
(3. zápas)
|
6:1 25.05.2011 00:00
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - HappyStupidTrees
UFŽL ŽA - seniori, pohár
1. kolo
|
13:1 24.05.2011 19:15
|
Hurikán Varšavská - ŠK Juventa mlž.
UFŽL ŽA - ml. žiaci, pohár
Semifinále
(1. zápas)
|
2:6 24.05.2011 16:15
|
Grasshopers MLŽ - Zaymusa Torpédo MLŽ
UFŽL ŽA - ml. žiaci, pohár
Semifinále
(1. zápas)
|
8:3 24.05.2011 14:45
|
De Luxe - ŽFA ŽIRAFA Žilina
DFŽL Žilina - pohár, juniori
Štvrťfinále
(1. zápas)
|
12:7 23.05.2011 19:45
|
Makro-Gainers - FC MRAVCI
DFŽL Žilina - pohár, juniori
Štvrťfinále
(1. zápas)
|
4:3 23.05.2011 18:45
|
HBC Revolutions - Horúce špaky
FHŽL Žilina - juniori
Semifinále
(1. zápas)
|
10:6 23.05.2011 18:00
|
FC ANANASI - Grasshoppers Solinky
DFŽL Žilina - pohár, juniori
Štvrťfinále
(1. zápas)
|
5:7 23.05.2011 17:45
|
FC PRACHY - Falcons Team Žilina
DFŽL Žilina - pohár, juniori
Štvrťfinále
(1. zápas)
|
11:3 23.05.2011 16:45
|
HBC Čo to ? - SALORA DOMKA ŽILINA
FHŽL Žilina - juniori
Semifinále
(1. zápas)
|
3:13 23.05.2011 16:15
|
Arsenal White Tigers - ROYAL SOLDIERS
DFŽL Žilina - pohár, juniori
2. kolo, Skupina B
|
5:0 kont. 23.05.2011 15:45
|
HBK KNM B - TJ SOKOL Žirafa
FHŽL Žilina - seniori II.
Semifinále
(3. zápas)
|
6:7 22.05.2011 17:30
|
Staré Hory BRUINS - WANDERERS Valaská
2.BBHbL
Osemfinále
(2. zápas)
|
3:4 s.n. 22.05.2011 17:00
|
1
HBC Rajec - HBC Rosina
FHŽL Žilina - seniori II.
Semifinále
(3. zápas)
|
4:5 p.p. 22.05.2011 15:45
|
KOBRY - HBK SHARKS
FHŽL P. Bystrica - juniori
Semifinále
(3. zápas)
|
11:4 22.05.2011 15:15
|
EUROIMPEX - Maple Leafs
FHŽL Žilina - seniori I.
Semifinále
(1. zápas)
|
3:2 22.05.2011 14:00
|