Úvodná stránka

Po kliku na šport ↑ sa zobrazia súťaže a ligy.

Futsalová Liga Skalité

VARTA FUTSAL LIGA

2. SLF - Bratislava

2. SLF - OPENLIGA

Futsalová liga pod Tatrami

Popradská futsalová liga

Okresná futsalová liga Nové Zámky

Vrábeľská futbalová miniliga

Mestská futsalová liga v Kysuckom N. Meste

Okresná futsalová liga Zlaté Moravce

Futsalová extraliga JUNIOROV

Školská florbalová liga Považská Bystrica

Florbalové turnaje

Podtatranská Florbalová Liga

Dolnokubínska florbalová liga

Turčianska florbalová liga

Detská florbalová liga Bratislava

Cassovia University Floorball League

sTC mestská florbalová liga Púchov

Skalická mestská florbalová liga

Majstrovstvá Slovenska vo florbale

Novoťská florbalová miniliga

Univerzitná florbalová liga Žilina

Turčianska hokejbalová liga

Zlatomoravecká hokejbalová liga

Zvolenská hokejbalová liga

Západoslovenská hokejbalová liga

Považskobystrická hokejbalová liga

Kysucká hokejbalová liga Čadca

Rajecká hokejbalová liga

Mestská hokejbalová únia Košice

3b Prešovská hokejbalová liga

Senecká hokejbalová liga

Malokarpatská hokejbalová liga

Bytčianska hokejbalová liga

Vrbovská hokejbalová liga

Novozámocká hokejbalová liga

Vrábeľská hokejbalová liga

Mestská hokejbalová liga Spišská Nová Ves

Skalická mestská hokejbalová liga

Popradská hokejbalová liga

Veľkokrtíšska hokejbalová liga

Nitrianska hokejbalová liga

Bratislavská hokejbalová liga

Farská hokejbalová liga Nitra

Mestská hokejbalová liga L. Mikuláš

Drahovská hokejbalová liga

Naša Hokejbalová Liga Snina

Amatérska hokejbalová liga Rožňava

Podpolianska hokejbalová liga Detva

Kežmarská hokejbalová liga

Winter Cup Gajary 2014

Tatranská hokejbalová extraliga

MAMUT AVE CUP 2012

Street&Ball Hockey World Championship Bratislava 2011

Bratislavská hokejbalová liga

Hokejbalová EEA Superliga

MAMUT CUP

Mestská hokejová liga Zlaté Moravce

Halová Hokejbalová Liga Zvolen

Najbližšie z kalendára

Nástenka

Aby si mohol doporučiť status musíš byť prihlásený!

Posledné zápasy

Zápas
Rabid Rabbits - 1. FC Rozsutec
JFŽL Žilina - seniori III. Štvrťfinále (2. zápas)
5:11
16.06.2024 20:30
Mladé ŽIRAFKY Žilina - HBK Čadca
HŽL Žilina - 3 NA 3 13. kolo
10:14
16.06.2024 18:30
HBK Čadca - HBK Smurfs Bytča
HŽL Žilina - 3 NA 3 12. kolo
10:20
16.06.2024 17:00
WU-Čince CREW - FC MOROVÁ RANA
JFŽL Žilina - seniori III. Štvrťfinále (2. zápas)
4:7
14.06.2024 21:30
FC MOROVÁ RANA - WU-Čince CREW
JFŽL Žilina - seniori III. Štvrťfinále (1. zápas)
4:4
14.06.2024 20:30
Grizzly Nededza - FC Rondel
JFŽL Žilina - seniori III. Štvrťfinále (1. zápas)
7:5
14.06.2024 19:30
ALL IN - Tulák-PIZZERIA B
JFŽL Žilina - seniori III. Štvrťfinále (2. zápas)
3:4
13.06.2024 18:00
Tulák-PIZZERIA B - ALL IN
JFŽL Žilina - seniori III. Štvrťfinále (1. zápas)
11.06.2024 18:00
pridať výsledok
Blackhawks - EUROIMPEX
FHŽL Žilina - seniori I. Semifinále (3. zápas)
6:4
09.06.2024 17:00
HBK Čadca - OFF COURSE
HŽL Žilina - 3 NA 3 10. kolo
17:15
09.06.2024 15:30

Najbližšie zápasy

Zápas
FK Mreža - CF UNITED FC
JFŽL Žilina - seniori IV. o 3. miesto (1. zápas)
dnes o 20:00
FC Rondel - Grizzly Nededza
JFŽL Žilina - seniori III. Štvrťfinále (2. zápas)
zajtra o 19:00
Bulls Žilina - Blackhawks
FHŽL Žilina - seniori I. Finále (1. zápas)
zajtra o 19:40
HBK Smurfs Bytča - Mladé ŽIRAFKY Žilina
HŽL Žilina - 3 NA 3 15. kolo
pozajtra o 18:30
EUROIMPEX - HC Stahl Sever Martin
FHŽL Žilina - seniori I. o 3. miesto (1. zápas)
22.06.2024 00:00
Mladé ŽIRAFKY Žilina - OFF COURSE
HŽL Žilina - 3 NA 3 14. kolo
22.06.2024 00:00
Five Fingers - OFF COURSE
HŽL Žilina - 3 NA 3 12. kolo
22.06.2024 00:00
Bulls Žilina - Blackhawks
FHŽL Žilina - seniori I. Finále (2. zápas)
22.06.2024 19:30
OFF COURSE - HBK Čadca
HŽL Žilina - 3 NA 3 15. kolo
23.06.2024 15:00
CF UNITED FC - FK Mreža
JFŽL Žilina - seniori IV. o 3. miesto (2. zápas)
23.06.2024 16:30