KHL: odveta pre Podzávoz.

V predohrávke jarnej odvety nastúpili oba tímy v zaujímavej zostave. Lepšie začal skúsenejší celok z Podzávozu. Spoluprácu Urbaník-Kučák premenil druhý menovaný na svoj desiaty gól v sezóne. O niekoľko minút sa radoval z gólu Marek Kantorík a premiérovo aj Dalibor Pail. Obidvom nabil Ondřej Rucki. Pohyblivý útočník si pripísal tretí bod v zápase už v 12. minúte vďaka gólu na 5:0. Čím dovŕšil útočný uragán prvej tretiny. Líder tabuľky v ďalšom priebehu zvoľnil. Hralo sa na ťažkom teréne, čo nevyhovovalo technickejším hráčom. Napriek tomu si ďalší strelci poradili a zvyšovali skóre. Za domácich korigoval Martin Koričár. Častý strelec od modrej sa aj tento krát presadil. Asistoval Dávid Kulla – 1:8. V treťom dejstve si obe mužstvá vypracovali niekoľko sľubných príležitostí. Dobre hral Norbert Chovanec, ktorý na svojom poste „riešil“ ťažké situácie s veľkým prehľadom. Na 2:8 znižoval Lukáš Urbanek, keď využil zaváhanie hosťujúcej obrany a prestrelil inak spoľahlivého Mariána Mravca. Záverečné slovo patrilo Podzávozu. Najprv Kučák a po ňom na okrúhlych desať gólov v bráne Kristiána Špiláka uzatváral skóre Marek Kantorík.