ĎAKUJEME rozhodcom a časomeračom.

ĎAKUJEME rozhodcom a časomeračom.

Arbitri a zapisovatelia. Bez nich by neexistovala žiadna súťaž, ani tie naše. Neraz to nemajú jednoduché. Tí s píšťalkou, ani tí za stolíkom so zápisom. Pri tej porcii zápasov, ktorá sa odohrá každú sezónu, sa zákonite vyskytnú aj mrzuté momenty, nezhody, nesúhlas. Za všetko čo nebolo také aké by malo byť, tak prepáčte. Na druhej strane, ruku na srdce, neraz sú reakcie hráčov zbytočne prehnané, lebo nikto vás nechcel poškodiť úmyselne alebo schválne. To čo sa stalo na ihrisku, by tam malo aj ostať zabudnuté. Lebo ak máme na seba zazerať „iba“ kvôli futsalu, hokejbalu alebo florbalu, pre to čo bolo/nebolo písknuté, tak to nemá zmysel robiť, lebo to za to nestojí. Určite radi uvítame nováčikov alebo aj tých, ktorí si to chcú len vyskúšať a zažiť aké je to byť „na druhej strane“.

Rozhodcovia a časomerači, veľká vďaka za všetko!JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina (826 zápasov)

Rozhodcovia (13):

Juraj Blaško, Karol Čepec, Daniel Čepec, Pavel Ištvánik, Matúš Markus, Martin Matula, Vladimír Michna, Štefan Mitúch, Stanislav Nemček, Ján Nemček, Pavel Papaj, Dušan Štaffen, Dušan Zemiak.

Časomerači (6):

Karol Čepec, Daniel Čepec, Ján Ciesarik, Matúš Markus, Peter Mikyška, Drahomíra Štaffenová.Hokejbalová Žirafa Liga Žilina (180 zápasov)

Rozhodcovia (9):

Karol Čepec, Miloš Filipovič, Lukáš Holaza, Milan Kováčik, Matej Krško, Matúš Markus, Peter Mikyška, Andrej Miške, Patrik Vrbinský.

Časomerači (8):

Karol Čepec, Daniel Čepec, Ján Ciesarik, Miloš Filipovič, Matúš Markus, Peter Mikyška, Andrej Miške, Patrik Vrbinský.UNIHOC Florbalová Žirafa Liga Žilina (56 zápasov)

Rozhodcovia (5):

Miroslav Kružel, Jaroslav Malus, Matúš Markus, Miroslav Michalina, Matej Novák.

Časomerači (2):

Karol Čepec, Drahomíra Štaffenová.


Doporučenia

Musíš byť prihlásený aby si mohol doporučiť tento obsah.


Diskusia (0)

Zatiaľ tu nie je žiadna diskusia.

Prihlás sa aby si mohol prispievať do diskusie.