Futsalová Žirafa Liga Žilina: poď hrať futsal v novej sezóne 2022/23.

Futsalová Žirafa Liga Žilina: poď hrať futsal v novej sezóne 2022/23.

Pozývame váš hrať ďalší – už 16. ročník JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina2022/23. Registrácia hráčov a ich tímov pre novú bude prebiehať až do utorka 13. septembra 2022 (vrátane) prebieha. Proces prihlasovania má tieto náležitosti:

1. Miestom registrácie je kancelária SCVČ Žirafa na ul. Pivovarská 3, Žilina (googlemaps).

2. Registračný poplatok: v juniorskej ligy je základné štartovné 10,- €, v seniorskej lige je výška štartovného poplatku 25,- € (študenti) alebo 40,- € (ostatní), avšak iba pri registrácii do 13.9.2022. Do tohto dátumu je prihlasovanie v „akciovej cene“, po termíne je to už iba jednotná sadzba 65,- €. Výhodnejšie je teda hráčov zaregistrovať do 13.9.2022 (doručiť prihlášku), všetci s prihláškou od 14.9.2022 už so zvýšeným štartovným poplatkom 65,- €. Za študenta sa považuje osoba, ktorá okrem prihlášky odovzdá aj potvrdenie o štúdiu.

3. Nové tímy si stiahnu súpisku družstva z webovej stránky súťaže http://futsalzirafa.sportvin.sk/download (alebo podpoložka „download“ v menu každej ligy), zašlú ju v digitálnej podobe na futsal@zirafa.sk a následne si prídu vyzdvihnúť predvyplnené prihlášky jednotlivých hráčov na podpis. Pri prestupe je potrebné doplniť i názov klubu, z ktorého hráč prestupuje. Prestupujúci hráč musí mať vyrovnané všetky záväzky voči tímu, z ktorého odchádza a musí tak urobiť so súhlasom jeho vedúceho! Bez neho bude hráč vyškrtnutý zo súpisky vášho tímu!!! Hráč môže hrať za rôzne tímy iba v prípade, ak sú to „B“, „C“, „D“ tímy základného tímu. To znamená mať pri názve tímu príznak „B“, ... .

4. Doterajším tímom resp. ich vedúcim bude emailom zaslaná posledná súpiska tímu z ostatnej sezóny. Je nutné ju aktualizovať a doplniť aj o nových hráčov. Po jej odoslaní na futsal@zirafa.sk je potrebné vyzdvihnúť predvyplnené prihlášky jednotlivých hráčov.

5. Tím bude zaregistrovaný až po odovzdaní súpisky tímu, prihlášok jednotlivých hráčov, ich fotografií v digitálnej podobe a po úhrade štartovného poplatku.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Trvanie súťaže:

september/október 2022 – jún 2023

Základná registrácia:

Juniorská liga: 10,- €.

Seniorská liga: 25,- € pre študentov s odovzdaným potvrdením o štúdiu, všetci ostatní 40,- €

Minimálny počet hráčov v tíme:

Juniorská aj seniorská liga: 10 hráčov

Vekové kategórie:

Juniori: 2002 - 2006 (resp. študenti stredných škôl)

Seniori: 2006 a starší

Podmienky účasti tímu:

- Odovzdané, zaregistrované súpisky tímu a prihlášky jednotlivých hráčov (v prípade študentov aj odovzdané potvrdenie o štúdiu), uhradený štartovný poplatok.

- Jednotná sada dresov alebo tričiek označených číslami od 1 do 99.

Hracie dni a miesto:

- Pracovné dni, predbežne pondelok (juniorská liga). Všetky dni v týždni (seniorská liga), vždy po dohode tímov.

- Ihriská: ŠH V. Javorku, ŠH na Bôriku, ŠH na Rosinkách.

Viac informácií získate na futsal@zirafa.sk, 0910 909 268 (karol čepec), 0904 817 542 (drahomíra štaffenová) futsalzirafa.sportvin.sk, http://www.facebook.com.


Doporučenia

Musíš byť prihlásený aby si mohol doporučiť tento obsah.


Diskusia (0)

Zatiaľ tu nie je žiadna diskusia.

Prihlás sa aby si mohol prispievať do diskusie.