Ružinov zdolal omladené Žirafy

Od prvých minút sa pustili do svojho súpera a hneď v 2´ spálil vyloženú situáciu Varga. V zapätí po vyhranom vhadzovaní netrafili Šurek a Huber. V 6´ sa rútil druhý útok na žilinskú obranu a po prihrávke Danka ku mantinelu, trafil presne ľavý horný roh Behúl. Hostia v zapätí kontrovali (7´), keď Rímsky nenašiel Polák a z rýchleho protiútoku sa pekne presadil po prihrávke reprezentanta Slováka, Dubovec. V 9´ sa nedovolene previnil hosťujúci Kuna (nedovolené bránenie), ale Ružinov netrestal. Na konci vylúčenia prehnal svoju aktivitu Šimora (narazenie) bez efektu Žiliny. Do konca ešte chýbalo niečo cez minútu, keď sa presadil Vannay po prihrávke Vargu v situácií 3-2. Druhú tretinu začali lepšie domáci (1´), keď po osi Danko, Varga, Behúl trafil presne posledne menovaný. Následne sa hra prelievala z jednej strany na druhú, aj keď viac z hry mali určite domáci. V 7´ dostal od dezorientovaného obrancu Žiráf prihrávku Polák a v rýchlosti zamietol loptu do súperovej brány. V 12´ znížil ešte na 2:4 Kuna z prihrávky Mokoča, ale domáci hneď odpovedali. V 13´ sa trafil Varga z prihrávky Danka. A týmto gólom skončila aj druhá tretina. Tretie dejstvo začalo lepšie pre domácich, keď ku hetriku vykročil Polák po prihrávke jeho spoluhráčov z prvého útoku – Rímsky, Pápež. V 8´ tretiny vymenil Somolányiho nováčik Butowski, ktorý už nekapituloval. Za to jeho spoluhráči ešte využili jednu šancu. Keď v 14´ našiel s poza brány Rímsky Poláka a ten nedal šancu Krškovi. Stanovil výsledok 7:2.