CysZilina napísal: Mato po tvojom výkone z nášho posledneho zapasu nemám chut s tebou riešit termíny zapasov. Zariadim sa podla toho co bude volne .

Pridaný 6.12. o 17:50 | Zobrazení: 121 | Komentárov: 0 | Odporučiť

Martin Švaňa (schumi) napísal: Mozme aj s ksk zilina,ale tu nedelu .

Pridaný 6.12. o 15:55 | Zobrazení: 114 | Komentárov: 0 | Odporučiť

Martin Švaňa (schumi) napísal: Nam zapas vyhovuje radsej 11.12 cca o 20:00 .

Pridaný 6.12. o 15:53 | Zobrazení: 110 | Komentárov: 0 | Odporučiť

Jozef Melo (Jozefmelo) napísal: Morova rana môžeme jedine budúci týždeň v utorok alebo v stredu okolo 20 ďakujem .

Pridaný 6.12. o 15:51 | Zobrazení: 71 | Komentárov: 0 | Odporučiť

dali323 napísal: Za Šujani Lysica potvrdzujem nedeľa 18:30 .

Pridaný 6.12. o 11:30 | Zobrazení: 89 | Komentárov: 0 | Odporučiť

« 1 184 368 548 549 550 551 552 553 554 734 »