Pridaj obrázok svojho tímu. Musíš byť registrovaný ako hráč a byť na súpiske.

PFN Vlčince Vipers

Karol Čepec (kcepec) napísal: Aďo, kukni úradnú správu, o 20.30 je tam už zápas, jedine skorší termín - o 19.00 hod. .

Pridaný 11.3. o 15:36 | Zobrazení: | Komentárov: 0 | Odporučiť

Martin Jankula (Vipers) napísal: v nedeľu by sme mohli, ale až o 19:30, prípadne o 19:00 alebo 20:00 na Javorke .

Pridaný 4.2. o 20:07 | Zobrazení: | Komentárov: 0 | Odporučiť

Dominik Ploštica (WinerkO) napísal: nedeľa 17:30, pripadne javorok ak sa nejaký termín uvoľní .

Pridaný 3.2. o 19:49 | Zobrazení: | Komentárov: 0 | Odporučiť

Dominik Ploštica (WinerkO) napísal: 1. februára 2026 (ne), ŠH na Bôriku - 19:00 .

Pridaný 27.1. o 13:01 | Zobrazení: | Komentárov: 0 | Odporučiť

Dominik Ploštica (WinerkO) napísal: nakoniec by bol ideálny iný dátum nakoľko mame v tíme marodku… mrzí nás to. .

Pridaný 20.1. o 22:48 | Zobrazení: | Komentárov: 0 | Odporučiť

« 1 2 3 4 9 17 25 33 »