Úvodná stránka

Po kliku na šport ↑ sa zobrazia súťaže a ligy.

1. Slovenská liga vo futsale

2. SLF - Bratislava

2. SLF - OPENLIGA

Popradská futsalová liga

Okresná futsalová liga Nové Zámky

Vrábeľská futbalová miniliga

Mestská futsalová liga v Kysuckom N. Meste

Okresná futsalová liga Zlaté Moravce

Futsalová extraliga JUNIOROV

Florbalové turnaje

Podtatranská Florbalová Liga

Dolnokubínska florbalová liga

Turčianska florbalová liga

Cassovia University Floorball League

Detská florbalová liga Bratislava

sTC mestská florbalová liga Púchov

Skalická mestská florbalová liga

Majstrovstvá Slovenska vo florbale

Novoťská florbalová miniliga

Univerzitná florbalová liga Žilina

Považskobystrická hokejbalová liga

Vrábeľská hokejbalová liga

Zlatomoravecká hokejbalová liga

Zvolenská hokejbalová liga

Kysucká hokejbalová liga Čadca

Turčianska hokejbalová liga

Novozámocká hokejbalová liga

Západoslovenská hokejbalová liga

Rajecká hokejbalová liga

Mestská hokejbalová únia Košice

Popradská hokejbalová liga

Senecká hokejbalová liga

Malokarpatská hokejbalová liga

Vrbovská hokejbalová liga

3b Prešovská hokejbalová liga

Veľkokrtíšska hokejbalová liga

Skalická mestská hokejbalová liga

Bytčianska hokejbalová liga

Farská hokejbalová liga Nitra

Mestská hokejbalová liga L. Mikuláš

Drahovská hokejbalová liga

Naša Hokejbalová Liga Snina

Amatérska hokejbalová liga Rožňava

Podpolianska hokejbalová liga Detva

Bratislavská hokejbalová liga

Kežmarská hokejbalová liga

Nitrianska hokejbalová liga

Mestská hokejbalová liga Spišská Nová Ves

Winter Cup Gajary 2014

Tatranská hokejbalová extraliga

MAMUT AVE CUP 2012

Street&Ball Hockey World Championship Bratislava 2011

Hokejbalová EEA Superliga

MAMUT CUP

Najbližšie z kalendára








Nástenka

melinko napísal: ak by si mal zaujem chytat za AC Mailand ozvy sa na cislo 0908804781 .

Pridaný dnes o 18:52 | Zobrazení: 0 | Komentárov: 0 | Odporučiť

Posledné zápasy

Zápas
Marsboro - Ovečkár Záblatie
Svijany Cup Finále (1. zápas)
4:0
predvčerom o 18:20
DCA STARS Dubnica nad Váhom - Okružná Dream
Primátorský turnaj Čadca Finále (1. zápas)
3:0
predvčerom o 17:30
Spartans Team Pruské - STAP Trenčín
Svijany Cup o 3. miesto (1. zápas)
1:2
predvčerom o 17:30
Hbc Čadca Podzávoz - Stars on moon
Primátorský turnaj Čadca o 3. miesto (1. zápas)
0:3
predvčerom o 16:45
víťaz semifinále 1 - víťaz semifinále 2
Memoriál Jána Pšenka Finále (1. zápas)
predvčerom o 16:30
pridať výsledok
Ovečkár Záblatie - STAP Trenčín
Svijany Cup Semifinále (1. zápas)
1:0
predvčerom o 16:20
Okružná Dream - Stars on moon
Primátorský turnaj Čadca Semifinále (1. zápas)
2:0
predvčerom o 15:45
neúspešný semifinalista 1 - neúspešný semifinalista 2
Memoriál Jána Pšenka o 3. miesto (1. zápas)
predvčerom o 15:45
pridať výsledok
FBC Légia Vlára Nemšová - FPS Banská Bystrica
Medvede Summer Cup Finále (1. zápas)
3:7
predvčerom o 15:35
Marsboro - Spartans Team Pruské
Svijany Cup Semifinále (1. zápas)
3:1
predvčerom o 15:30