Úvodná stránka

Po kliku na šport ↑ sa zobrazia súťaže a ligy.

VARTA FUTSAL LIGA

2. SLF - Bratislava

2. SLF - OPENLIGA

Futsalová liga pod Tatrami

Popradská futsalová liga

Okresná futsalová liga Nové Zámky

Vrábeľská futbalová miniliga

Mestská futsalová liga v Kysuckom N. Meste

Okresná futsalová liga Zlaté Moravce

Futsalová extraliga JUNIOROV

Školská florbalová liga Považská Bystrica

Florbalové turnaje

Podtatranská Florbalová Liga

Dolnokubínska florbalová liga

Turčianska florbalová liga

Detská florbalová liga Bratislava

Cassovia University Floorball League

sTC mestská florbalová liga Púchov

Skalická mestská florbalová liga

Majstrovstvá Slovenska vo florbale

Novoťská florbalová miniliga

Univerzitná florbalová liga Žilina

Turčianska hokejbalová liga

Zlatomoravecká hokejbalová liga

Zvolenská hokejbalová liga

Západoslovenská hokejbalová liga

Považskobystrická hokejbalová liga

Kysucká hokejbalová liga Čadca

Rajecká hokejbalová liga

Mestská hokejbalová únia Košice

3b Prešovská hokejbalová liga

Senecká hokejbalová liga

Malokarpatská hokejbalová liga

Bytčianska hokejbalová liga

Vrbovská hokejbalová liga

Novozámocká hokejbalová liga

Vrábeľská hokejbalová liga

Mestská hokejbalová liga Spišská Nová Ves

Skalická mestská hokejbalová liga

Popradská hokejbalová liga

Veľkokrtíšska hokejbalová liga

Nitrianska hokejbalová liga

Bratislavská hokejbalová liga

Farská hokejbalová liga Nitra

Mestská hokejbalová liga L. Mikuláš

Drahovská hokejbalová liga

Naša Hokejbalová Liga Snina

Amatérska hokejbalová liga Rožňava

Podpolianska hokejbalová liga Detva

Kežmarská hokejbalová liga

Winter Cup Gajary 2014

Tatranská hokejbalová extraliga

MAMUT AVE CUP 2012

Street&Ball Hockey World Championship Bratislava 2011

Bratislavská hokejbalová liga

Hokejbalová EEA Superliga

MAMUT CUP

Halová Hokejbalová Liga Zvolen

Nástenka

Posledné zápasy

Zápas
Queretaro - WU-Čince CREW
JFŽL Žilina - seniori III. Finále (1. zápas)
8:5
15.08.2022 20:30
Hbc Skalité - Gumkáči
PANTHERS Cup Finále (1. zápas)
3:1
13.08.2022 17:00
Hbc Čadca Čadečka - Dream Team
PANTHERS Cup o 3. miesto (1. zápas)
3:2
13.08.2022 16:15
Dream Team - Gumkáči
PANTHERS Cup Semifinále (1. zápas)
2:3
13.08.2022 15:30
Hbc Skalité - Hbc Čadca Čadečka
PANTHERS Cup Semifinále (1. zápas)
1:0
13.08.2022 14:45
HBK Medokýš Martin - Gumkáči
PANTHERS Cup Štvrťfinále (1. zápas)
2:5
13.08.2022 13:45
PEPEK Team - Hbc Čadca Čadečka
PANTHERS Cup Štvrťfinále (1. zápas)
2:3
13.08.2022 13:00
HBK Medokýš Martin - HBC Svrčinovec Eagles
PANTHERS Cup 3. kolo, Skupina A
7:3
13.08.2022 11:30
Hbc Skalité - PEPEK Team
PANTHERS Cup 3. kolo, Skupina A
3:2
13.08.2022 11:00
Gumkáči - Hbc Čadca Čadečka
PANTHERS Cup 3. kolo, Skupina B
1:2
13.08.2022 10:30

Najbližšie zápasy

Zápas