FHŽL Žilina: nenechajte si ujsť – dnes tri zaujímavé zápasy.

Až dve semifinálové série hokejbalovej žirafa ligy Žilina – seniori II. sa rozhodovali v poslednom možnom – piatom zápase. Štvorka po základnej časti Sokol Žirafa nakoniec nestačila na tabuľkového suseda z HBK CEIT – 2:3. Podobne vyrovnaná bola aj partia Rajec RW B (3.) – Predators (6.). Kysučanom (na fotke) sa podarilo zvrátiť vývoj, keď už prehrávali na zápasy 2:0. V sobotu podvečer sa gólovo doťahovali, vyrovnali v poslednej tretine a až v predĺžení rozhodli o tom, že v semifinále budú súperom úradujúcemu majstrovi z Rosiny. Druhú dvojicu budú tvoriť DANDY – CEIT. Úvodné stretnutia sa odohrajú už dnes popoludní – 25.5.2014.

17.30 HBC Rosina - HBK KNM Predators - Semifinále (1. zápas)

19.00 DANDY Group - HBK CEIT - Semifinále (1. zápas)

Kompletného pavúka pre play-off nájdete TU.

.

Posledná štvorica ešte nie je známa ani medzi seniormi I., kde stále chýbajú dva tímy. Revolutions totiž dotiahli dvojzápasovú stratu proti KNM a stav je vyrovnaný na 2:2. Rozhodujúci zápas sa odohrá v stredu 28. mája 2014 o 18.30 hod. . Tri zápasy nestačili ani majstrovským Slimákom proti Rajcu RW A. Či bude stačiť ten s poradovým číslom 4. si môžete prísť pozrieť dnes – 25.5.2014 o 16.00 hod. na Závažie.

16.00 Rajec Red Wings A - HBC 07 Slimáci - Štvrťfinále (4. zápas)