MFŽL Žilina sr. VII.: Pupkáči Futsal Team 5:4 For fun "B"

Zostava Pupkáči : M.Kotuláč - M.Stenchlák, J.Kopča, M.Holienčík, M.Hazda - M.Chabada "K", L.Chabada, V.Vaněk.

Zostava For fun "B" : P.Klinec - M.Čerňanec "K", P.Čerňanec, P.Kašjak, T.Kašjak - P.Židek.

Góly : 12´ L.Chabada, 13´ M.Stenchlák, 24´ J.Kopča, 33´ M.Hazda, 47´ M.Stenchlák - 6´ T.Kašjak, 9´ T.Kašjak, 30´ T.Kašjak, 50´ P.Židek.

ŽK : Kopča - M.Čerňanec, T.Kašjak

detail zápasu: PUPKÁČI Futsal Team - For fun B

Zápas dvoch vyrovnaných mužstiev, kde rozhodli maličkosti. Zápas začali lepšie chalani z For fun. Hýrili aktivitou a ich odmenou bol gól, ktorý strelili v šiestej minúte, keď Kotuláčovi nedal nárok T.Kašjak. Pupkáči si začínajú zvykať, že o úvodný gól sa postará súper, ale to čo sa udialo o tri minúty neskôr nečakali. Znova sa presadil T.Kašjak a bolo 0:2. Pupkáči sa z toho pomaličky spamätávali a začali si vytvárať šance. Prišla dvanásta minúta a Michal Holienčík sa snažil predrať dopredu. Jeden zo súperov ležiaci na zemi zahráva rukou a je odpískaný kop. K lopte sa stavia Lukáš Chabada a bombou nedáva brankárovi šancu. 1:2. O minútu neskôr už bolo vyrovnané. Priamy kop domáceho mužstva, ktorý nekompromisne zakrútil k tyčke Milan Stenchlák. Po tomto momente sa začal hrať futsal z jednej strany na druhú. Jedno aj druhé mužstvo si vytvorilo pár dobrých šancí. Ujala sa až šanca v dvadsiatej štvrtej minúte. Presadil sa Juraj Kopča, keď zakončoval do pravej šibenice a stav bol 3:2. Po prestávke sa obraz hry nezmenil. Pupkáči mohli odskočiť na dva góly a For fun zas vyrovnať. Nakoniec sa to hosťom podarilo v tridsiatej minúte. Svoj hattrick zavŕšil najlepší hráč hostí Tibor Kašjak. Po tomto góle tempo hry upadalo. Domáci brankár začal skúšať nahadzovať lopty až pred brankára hostí a žalo to úspech. V tridsiatej tretej minúte sa presadil Michal Hazda, keď po nahodení Mareka Kotuláča prehlavičkoval všetko, čo mu stálo v ceste. V priebehu ďalších minút boli opäť šance na oboch stranách. Konečné rozuzlenie prišlo v štyridsiatej siedmej minúte. Najskúsenejší hráč na ihrisku Milan Stenchlák rozhoduje o zápase. 5:3. Hosťom sa ešte podarilo streliť gól. Konkrétne to bol Palo Židek. Jeho gól znamenal len kozmetickú úpravu výsledku na 5:4.