KHL: Dream team nemal síl...

Zápas naberal na tempe a vrcholil v strednej časti hry. Hoci sa majster pasoval so zostavou, otváral skóre a viedol už 0:2! Presadili sa Slavomír Ondrušek a Anton Kuffa. Obidva góly padli po takmer podobnej chybe Podzávozu, ktorý až trestuhodne nechával zručných hráčov hostí vybiehať do protiútokov. Jeden krát sa dokonca ocitli traja žlto-modrí pred Mariánom Mravcom. Ten si nechal niekoľko zákrokov v talóne a podržal svojich. Potupný obrat začínala posila v zostave lídra tabuľky. Nikým nekrytý strieľal Martin Konvička - 1:2. Vyrovnanie prišlo v presilovej hre. Daniel Kupka mal zaclonený výhľad a spoľahlivý Martin Mravec trafil pravý dolný roh jeho brány – 2:2. Podzávoz sa ujal prvý krát vedenia v 24. minúte. Akciu z buly dokončil dorážajúci Marek Mudrík. Obhajca titulu KHL nechcel predať kožu lacno. Vysilení, ale dôslední hráči chceli bodovať. Na 3:3 vyrovnával Milan Gončár. Hráč zápasu mal svoj deň a k asistencií pridal aj gól. Tretia tretina bola viac o dobývaní brány hostí. Podzávoz roztáčal kolotoč pred Kupkom ale ten si vedel poradiť. Na dorážku Ruda Kučáka však už nedosiahol. Akciu na jeden dotyk začínal Martin Mravec. Dream team bol blízko vyrovnaniu vďaka šanci Ľuda Hajduka. Skúsený strelec však neprestrčil loptičku pomedzi Mravcové betóny.