KHL: Lepšie začala Horelica.

Taktika hostí slávila úspech v úvodných minútach zápasu. Aktívna obrana sa oplatila a z niekoľkých protiútokov aj „zapršalo“. Prvé dve rany na bránu znamenali gól a aktuálny líder tabuľky mal manko. Pri oboch presných zásahoch bol Tomáš Hlubina. Na prvý prihrával a ten druhý aj sám dal. Obraz hry sa začal meniť s gólovými chúťkami Ruda Kučáka. Prvý krát nechal prehovoriť svoju hokejku, keď znižoval stav stretnutia na 1:2. Druhá odpoveď na otázku: „Kam to chceš?“ smerovala tesne pod brvno už v úvode druhej tretiny. Domácich ako tak upokojil presilovkový projektil Tomáša Bajáneka – 3:2. Drucker rozhodne nechcel predať kožu lacno a Ján Želiecky to demonštroval strelou na 3:3. No Podzávoz sa rozbiehal a Marek Čech s Rudom Kučákom naklonili misky váh na stranu svojho klubu.