KHL: Empire podržal Gerát.

Empire Okružná – Hbc Čierne-Skalité 8:4 (4:1, 2:0, 2:3)

Gól (asistencie): 03:50 Ľubomír Gerát, 04:37 Stanislav Chromčák (Pavol Pakanec), 05:10 Stanislav Chromčák (Zdenko Mravec), 14:58 Stanislav Chromčák (Zdenko Mravec, Ľubomír Gerát)(PP), 25:01 Tomáš Rucek (Ľubomír Gerát)(OS), 26:56 Stanislav Chromčák (Ľubomír Gerát), 32:54 Pavol Pakanec (Ľubomír Gerát), 43:04 Pavol Pakanec (Tomáš Rucek) - 04:56 Lukáš Urbanek (Matej Kučák), 32:03 Lukáš Potočár, 41:41 Matej Kučák (Norbert Chovanec), 44:02 Matej Kučák (Lukáš Potočár). Strely: 35/29. Vylúčenia na 2 min.: 2/2. Presilové hry: 2/0. Oslabenia: 1/0. Brankári: Vladimír Chromčák (86,20 %) – Jakub Tatarka (77,14 %). Hráči zápasu: Ľubomír Gerat – Matej Kučák.

Úvod ako z partesu mal vicemajster z Okružnej. Hra sa darila a niekoľko vydarených akcií skončilo v sieti nováčika. Rýchlych 2:0 pre domácich, keď úspešne strieľal Ľubo Gerat a Stano Chromčák, na chvíľu znížoval Lukáš Urbanek - 2:1. O niekoľko sekúnd sa oproti hetriku rozbehol Stano Chromčák. Svoje góly strieľal v 5., 6. a 15. minúte, čím dovŕšil čistý hetrik a stav stretnutia 4:1! Napriek výsledku hra nevyzerala na jednoznačnú záležitosť. Pomer striel, držanie loptičky či optická prevaha neboli v druhej tretine ukazovateľom, ktorým by Okružná prevyšovala súpera. Čierne-Skalité sa snažilo o svoju hru. útočníci dobiedzali na Chromčákovú bránu, ale bez gólového efektu. Naopak, domáci zvyšovali na 5:1 z hokejky Tomáša Ruceka a ešte jeden pridal Stano Chromčák – 6:1. Z výsledku si Čierne-Skalité nerobilo veľkú hlavu. Jeho útočná aktivita a chuť pridať pár gólov bola vyslyšaná. Bodovo sa najviac darilo Matejovi Kučákovi. K asistencií z prvej tretiny pridal aj dva góly. Tým posledným uzavrel stav stretnutia na prijateľných 8:4