Futsal Žirafa Žilina: on-line registrácia Žirafa Poháru 2023 spustená.

Futsal Žirafa Žilina: on-line registrácia Žirafa Poháru 2023 spustená.

Finišujúci 16. ročník JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina uzavrieme futsalovým Žirafa Pohárom 2023. V predminulom roku sa ho zúčastnilo až 40 tímov rozdelených do desiatich skupín. Výsledkové obhliadnutie nájdete JFŽL Žilina - pohár. K podobnému hernému formátu by sme vás chceli pozvať aj tentoraz, bude to už ročník s poradovým číslom 9.

V prebiehajúcej lige majú registrovaní hráči štart v pohári bezplatný, novoregistrovaní záujemcovia za jednotný poplatok 5,- €. Prihlasovanie tímov prebieha od štvrtku 27. apríla 2023 do štvrtku 4. mája 2023 (vrátane). Úvodné stretnutia by sa mohli odohrať už počas prvého májového víkendu, finálové zápasy resp. súboje o umiestnenia sú predbežne naplánované na koniec mesiaca jún. Na rozdiel od ligovej súťaže sa budú stretnutia hrať až do rozhodnutia, v prípade remízy budú nasledovať penalty :-). Pohár je príležitosťou športovo sa konfrontovať aj s tímami z vyšších resp. z iných líg a priestor pre nových futsalových nadšencov.

Pre prihlásenie sa do pohára využite on-line registráciu, kde jednoduchým zadaním názvu tímu a kontaktu vás zaradíme medzi záujemcov a následne zašleme emailom všetko potrebné. On-line formulár: http://www.sportvin.sk/online/detail/31.

V prípade akýchkoľvek nejasností napíšte komentár pod článok, alebo využite email futsal@zirafa.sk, facebook, prípadne 0904 817 542 (d. štaffenová). Ďakujeme.


Doporučenia

Musíš byť prihlásený aby si mohol doporučiť tento obsah.


Diskusia (0)

Zatiaľ tu nie je žiadna diskusia.

Prihlás sa aby si mohol prispievať do diskusie.