ZEX: Pruské - Nemšová

Vo veľkom derby s Nemšovou pred slušnou diváckou návštevou sme hlavne v prvej polovici zápasu videli veľmi behavý a útočný florbal v podaní oboch družstiev. Nemšová viedla 1:0 a 2:1, nám sa však ešte v prvej tretine podarilo otočiť na 3:2 v náš prospech. Nedarilo sa nám odpútať od súpera na rozdiel dvoch gólov a až do konečného stavu 5:5 sa Nemšovankám vždy podarilo vyrovnať. V tretej tretine hrali už obe družstvá opatrnejšie, napriek tomu diváci mohli vidieť niekoľko sľubných akcií na skórovanie na oboch stranách. Stav sa však už nezmenil a družstvá sa rozišli po spravodlivej remíze. V tomto zápase sa nám nedarilo hlavne v obrannej činnosti, keď sme nakopili chýb, ktoré by stačili aj na tri zápasy.