FHŽL ŽA - sr. II.: Predátori ,,bezzubí,,.

Rajec bol zatiaľ najťažším súperom, ktorého sme ako nováčik dostali. 1.tretina sa niesla ako vždy v rýchlom tempe, snažili sme sa neinkasovať rýchly gól, čo sa nám ale darilo len 2 a pol minúty keď Rajec skóroval. O 2 minúty na to sa znova Rajcu podarilo skórovať a vyzeralo to, že nám Rajec nadelí riadny debakel. No potom sa hra vyrovnala, začali sme viac behať a skúšali sme sa dostávať do dobrých šancí. Šance boli, no nepremenili sme ich a prvá tretina skončila 2:0 pre Rajec. Aj druhá tretina sa niesla v duchu bojovnosti oboch tímov. Rajec po troch minútach zvýšil na 3:0 a upokojil tak svoju hru. Hrať sme museli my a Rajcu takáto hra vyhovovala. My sme strácali sily pri snahe skórovať a Rajec pohodlne vyrážal do protiútokov. Naša prvá formácia dokázala Rajec trápiť a tlačiť no akoby im nebolo súdené skórovať. 3 minúty pred koncom druhej tretiny znova Rajcu vyšla akcia a viedli v zápase 4:0. O minútu na to sme dokázali odpovedať po strele Dupkalu, odrazenú loptu Fojtík upratal do brány. V druhej tretine sa už nič podstatné neudialo, skóre (4:1). Tretiu tretinu Rajec hlavne bránil , útočil len sporadicky po našich stratách lôpt pri akciách. Šance boli na oboch stranách, brankári tentokrát už neinkasovali ani gól a tento zápas Rajec zaslúžene vyhral. Aj tak by som chcel pochváliť výkon nášho brankára, ktorý zneškodnil nejednu dobrú akciu súpera. Tentokrát sme súpera nepotrápili, nedokázali sme streliť potrebné góly a ani zabrániť súperovi aby skóroval 4 krát. Musíme našu hru zlepšiť a bojovať ďalej.