VHbL: TJ Midus - No Chance 7:6

Dlhoočakávaný a jedinečný duel medzi TJ Midus a No Chance prilákal na tribúnu početné zastúpenie mladých ľudí. Divák si mohol prísť na svoje, pretože tímy začali hrať aktívne od prvej minúty až do poslednej. V bránke hosťujúcich No Chance chýbala brankárska jednotka Závodský, ktorého musel nahradiť Kullač. Zápas začal tlakom No Chance, no z prvého gólu sa radoval domáci TJ Midus. Po dorovnaní opäť prišiel gól zo strany TJ Midusu a to už bol koniec prvej tretiny. V nasledujúcich tretinách to bol viacmenej stereotypný obraz hry - hráči z No Chance poslali svoj tím do vedenia najmä po chybách obrany, no domáci zakaždým dorovnali. Nakoniec mali navrch hráči z TJ Midus, ktorým sa podarilo vsietiť posledný gól zápasu na 7:6 a tak sa skóre zápasu už nemenilo. Skvelými výkonmi sa blysli najmä kapitán Midusu Nízl (3+1) a útočník NCh Adamka (4+0). Prídite povzbudiť tím No Chance aj v Halloweensku sobotu 29.10. o 15tej hodine. Všetci ste srdečne vítaní!