M II.: FBC Grasshoppers UNIZA B – Sokol Gajary 7:1.

9. koloFBC Grasshoppers AC UNIZA B – Sokol Gajary(1:0)(3:1)(3:0) 7:1

Góly Grasshoppers:

Pazderka (Novák), Janek (Pazderka), Novák, Uram, Novák (Hruška), Pazderka (Novák), Pazderka (Novák).

Po nepresvedčivých výkonoch v poslednom dvojkole, posilnila zostavu rezervy kobyliek štvorica extraligových hráčov, čo sa prejavilo na predvedenej hre. V zápase proti druhému tímu tabuľky sa vysokoškoláci ujali vedenia a v úvode druhej tretiny pridali aj druhý gól. Súper síce znížil na 2:1, ale doplatil na svoju tvrdú hru, ktorú rozhodcovia trestali vylúčeniami. Početnú výhodu dokázali kobylky využiť a do poslednej tretiny si niesli sľubný náskok. V tej pridali ďalšie góly a priebeh zápasu s prehľadom kontrolovali až do jeho samého záveru. Hostia si zápas prehrali svojou nedisciplinovanosťou, pretože tri góly inkasovali v oslabení a jeden z trestného strieľania.

Zostava Grasshoppers B: Sak, Hrin, Janek, Francl, Hruška, Uram, Novák, Štefanko, Pazderka, Vavrica, Grlický, Jurčík, Lietava, Dorčík.