Florbal M2: FBK Športcentrum Púchov - FBC Grasshoppers B 4:14.

FBK Športcentrum Púchov - FBC Grasshoppers AC UNIZA B 4:14 (1:3, 0:6, 3:5)

Góly Grasshoppers B: Kopera (Novák), Kopera (Novák), Hrin (Uram), Hrin (Kopera), Novák (Uram), Grlický (Vavrica), Hrin (Uram), Hrin (Novák), Vavrica (Grlický), Kopera (Lietava), Vavrica (Kozaňák), Uram (Ďurnek), Kopera (Novák), Vavrica (Grlický).

V priamom súboji o tretie miesto sa stretla rezerva kobyliek s FBK Púchov. Domáci, posilnení o extraligových hráčov od začiatku diktovali tempo hry a kontrolovali priebeh zápasu. Rozhodujúcou sa ukázala druhá tretina, ktorú vysokoškoláci vyhrali 6:0. V tretej tretine narastalo skóre až na konečných 4:14. Hetrikom v zápase sa blysli Kopera, Hrin, Vavrica.

Zostava Grasshoppers B: Kundrík, Sak - Koščo, Hrin, Dudek, Chabada, Francl, Baránek, Kopera – Lietava, Jurčík, Kozaňák, Grlický, Vavrica, Ďurnek, Hruška, Radil, Uram, Novák, Dorčík, Štefanko.