Florbal M2: FBC Grasshoppers AC UNIZA B – FBK Tvrdošín 6:10

FBC Grasshoppers AC UNIZA B – FBK Tvrdošín 6:10 (2:0, 1:5, 3:5)

Góly Grasshoppers B: Dorčík (Veneny), Hrin (Veneny), Veneny (Jurčík), Veneny, Veneny (Jurčík), Dorčík (Veneny).

V súboji proti tímu ašpirujúcom o postup do extraligy vstúpili kobylky úspešne do zápasu a vyhrali prvú tretinu 2:0. Do 30. minúty kontrolovali vysokoškoláci priebeh stretnutia, ale potom začali hostia napádať ich rozohrávku. Zmena herného systému spôsobila kobylkám problémy, vyústením čoho boli ich individuálne chyby, ktoré hráči Tvrdošína trestali. Rozhodujúcou sa ukázala druhá tretina v ktorej si hráči Tvrdošína vytvorili náskok, ktorý vysokoškoláci nedokázali zmazať do konca zápasu. V zápase si svoju 2. ligovú premiéru odkrútil Richard Lelák a hetrikom sa blysol Martin Veneny.

Zostava Grasshoppers B: Kundrík, Sak - Hrin, Dudek, Chabada, Francl, Janek – Lietava, Jurčík, Grlický, Vavrica, Ďurnek, Hruška, Dorčík, Štefanko, Hlúšek, Lelák.