MEX: Florko Košice - FBC Grasshoppers AC UNIZA 10:6

2. zápas, štvrťfinále play-off

Florko Košice - FBC Grasshoppers AC UNIZA 10:6 (4:0, 2:3, 4:3)

Stav série: 1:1

Góly Grasshoppers: Veneny (Radil), Hrin (Novák), Trunek (Novák), Galovič (Veneny), Novák, Pazderka (Novák).

O osude stretnutia sa prakticky rozhodlo v úvodnej tretine. Kobylky nekoncentrovanou hrou kopili chybu za chybou, ktoré dokázali domáci trestať. V druhej tretine zlepšili vysokoškoláci nasadenie, dokázali znížiť náskok súpera po góloch Venenyho, Hrina, Truneka a do šatní sa odchádzalo za stavu 6:3. V poslednej tretine sa strelecky presadzovali domáci aj hostia. Kobylkám sa podarilo dotiahnuť na rozdiel dvoch gólov, ale počas hry bez brankára inkasovali dva góly. Florko dokázalo vyrovnať stav série na 1:1.

Zostava Grasshoppers: Kováčik, Kružel, Štefanko M. – Kvasnica, Baránek, Radil, Uram, Hrin – Veneny, Galovič, Pazderka, Novák, Trunek, Hruška, Dorčík, Urgošík.

3. zápas je na programe 24.3.2012 o 20:00 v hale ŠG Rosinská cesta Žilina.

4. zápas je na programe 25.3.2012 o 13:00 v hale ŠG Rosinská cesta Žilina.