KHL: Krásno si udržalo náskok...

Prvá tretina vyznela jednoznačne pre Krásno. Magát ako správny kapitán zavelil do útoku, keď zo skrumáže prestrelil Romančáka. Ten kapituloval ešte dvakrát v prvej tretine po strelách M. Snohu a v poli hrajúceho Nevedela. Útočiaci brankár dostal chuť na góly a zvýšil aj na 4:0. To už Krásno malo pohodlný náskok. Hra sa začala meniť. Uspokojení domáci znížili nasadenie čo využili hostia z Bistra. Dvoma gólmi sa priblížili k svojmu súperovi. Tradične ostreľovaný Romančák burcoval svojich dopredu no pušný prach jeho strelcov na chvíľu zvlhol. V tretej časti hry padli len dva góly. Jeden do každej brány. Najprv zvyšoval Čimbora, aby o pár minút neskôr upravil Zajac na konečných 5:3. Krásno sa mohlo radovať z prvých bodov jarnej časti viac ako z predvedenej hry.