SHbÚ: ZÁPISNICA ZO ZASADNUTIA Č. 4 STK SHbÚ.

ZÁPISNICA ZO ZASADNUTIA Č. 4 STK SHbÚ

konanej dňa 13. 9. 2012

Prítomní: Mihal Jaroslav, Bežo Ivan, Nemček Andrej

1. Komisia opätovne upozorňuje rozhodcov stretnutí, že po 3. tretine v prípade nerozhodného výsledku pokračuje zápas predĺžením o 5 minút, pričom družstvá si menia strany.

2. Za dva vyššie tresty má zastavenú činnosť na 1 stretnutie nepodmienečne:

OGURČÁK Igor                   (HBT Slovan Bratislava)                 od 9. 9. 2012

3. Komisia upozorňuje všetky družstvá Slovenskej hokejbalovej extraligy seniorov, že hráči musia byť správne a zhodne ustrojení už pred začatím stretnutia. Zvlášť upozorňuje, že hráči musia mať prilby rovnakej farby, dresy, nohavice a štucne rovnakej farby a vzoru.

Komisia žiada rozhodcov, aby od 5. kola, t.j. od 22. 9. 2012 prísne kontrolovali výstroj každého hráča, v inom prípade hráč nesmie byť pripustený na zápas.

4. Komisia súhlasí, so zmenou názvu družstva:

Starý názov: HBK Kometa Vrútky    Nový názov: Impozant Kometa Vrútky

5. Komisia na základe dohody schválila zmenu hracieho času stretnutia 6. kola Slovenskej hokejbalovej extraligy U19  medzi družstvami ŠK 98 Pruské a HBK Autoprofit Čadca dňa 29. 9. 2012 z 10:00 hod. na 15:15 v Pruskom.

6. Komisia na základe dohody schválila odloženie stretnutia 7. kola Slovenskej hokejbalovej extraligy U19 medzi družstvami HBK Nitrianski rytieri Nitra a HBK Autoprofit Čadca, ktoré sa malo hrať dňa 30. 9. 2012 o 10:30 hod. v Nitre. Družstvá sú povinné nahlásiť termín stretnutia ŠTK SHbÚ.