Status #118465 "Reparát" o posunutie sa do čela šiestoligovej tabuľky už Kameňáci zvládli na jednotku, aj keď to ta...

Karol Čepec (kcepec) pridal obrázok

"Reparát" o posunutie sa do čela šiestoligovej tabuľky už Kameňáci zvládli na jednotku, aj keď to tak počas priebehu nevyzeralo. Po polčase sa síce tešili z tesného vedenie 0:1, ale nástup do druhého dejstva patril jednoznačne Vikingom z Deportiva B. Tím sa v priebehu piatich minút - od 33. do 38. - podarilo nielen vyrovnať ale úplne otočiť priebeh a prebrať kontrolu nad stretnutím. Zo studenej sprchy sa však Kameňáci otriasli a protivníkovi vrátili všetko, aj s úrokmi. V 42. minúte bolo znova vyrovnané, tentoraz 3:3 a keď sa už zdalo, že to tak zostane, prišla posledná minúta. V tej sa presadil Richard Kadák a poslal svojich nielen do vedenia v stretnutí ale aj lige, ak ma pamäť neklame tak prvýkrát v sezóne.