Status #126716 Kto v piatok 20. mája 2016 zostal kuknúť 3. zápas štvrťfinále play-off HBC Rajec Wings - HBC Revolut...

Karol Čepec (kcepec) pridal obrázok

Kto v piatok 20. mája 2016 zostal kuknúť 3. zápas štvrťfinále play-off HBC Rajec Wings - HBC Revolutions Žirafa, určite neľutoval. Po predchádzajúcich dvoch súbojoch boli miernym favoritom Revolutions, ale posledný krôčik do semifinále bol nad ich sily. Síce už v 5. minúte otvorili gólový účet 0:1, ale to bolo na dlhé minúty z ich strany všetko. Wings prebrali iniciatívu a do prvej sirény otočili na 3:1, pričom dva presné zápasy padli v poslednej minúte úvodnej štvrťhodinky. A nezostalo iba pri tom. V ďalšom priebehu viedol Rajec 4:1 aj 5:2. V 37. minúte sa Revolutions pokúsilo ešte nakopnúť, keď znižovalo na 5:3. Nádej na ešte lepší výsledok opäť narástla v 39.minúte po kontaktnom góle na 5:4. V tých momentoch prišla ale veľká strata pre Revolutions. Mladší z bratov Melicherčíkovcov - Maťo - si v rohu ihriska nešťastne nabehol na Ľuba Síkoru a bolo z toho nepekná zlomenina nosu a rýchly prevoz na pohotovosť. Káder "modrých" tak prišiel razom od dvoch hráčov Maťa aj Miša. To kolektív ešte viac zomklo a v 43.14 rezultoval veľký tlak do zaslúženého vyrovnania 5:5!!! Remíza vydržala iba do 44.36 keď dostal svojich opäť do vedenia Peťo Straka, 6:5. Keď sa zdalo, že sa už v pokoji dohrá a všetci už boli mysľami v sobotňajšom pokračovaní sérii prišiel súboj v 44.48, po ktorom si najmenší Dubovec slovne aj fyzicky vyšliapol na Paľa Bobota a bola z toho trma vrma, strkanica, plieskanica, nadávanica, fackovanica, našťastie okrem urazených ég sa nikomu nič nestalo ale stretnutie sa už nedohralo. Škoda tohto posledného momentu, super duel by si určite pýtal krajšiu bodku na záver, ale je ešte lepšou pozvánkou na dnešné pokračovanie http://hokejbalzirafa.sportvin.sk/liga/hokejbal-za-sr1/kalendar?day=21.5.2016.