Manolo získalo prvé body do tabuľky!

Dnes si bolo Manolo vedomé, že potrebuje získať prvé body do tabuľky a výkon tímu tomu zodpovedal. V mužstve sa predviedli aj dvaja noví hráči - Michal Torotto a Luboš Cudrák, ktorí svojimi výkonmi nesklamali,  takisto ako celé mužstvo nechali na palubovke srdiečko. Už v 4.min. otvoril skóre po prihrávke Nováka M.Dikoš. Manolo po góle ožil, Comorek začal robiť chyby čo vyústilo do druhého gólu v 10.min pre Manolo, svoj strelecký účet si otvoril Michal Torotto. Prvý polčas vyhralo s prehladom Manolo 2:0. Do druhého polčasu vstúpili hráči Manolo s úmyslom zveľadiť skóre, čo sa aj podarilo po ukážkovej akcii Matulu s Backom, pričom druhý menovaný zvyšoval už na 3:0. V 46.min. už bolo 4:0, keď opäť skóroval Michal Torotto. O minútu na to však hráči Comoreku znížili na 4:1. Po zbytočnej červenej karte pre Šolca využil Comorek presilovku a upravil na 4:2. Avšak Manolo si už výhru zobrať nenechalo a tak konečne získalo prvé body.