Pizza Boys stále bez bodu

Prvé body do tabuľky nepriniesla družstvu Pizza Boys ani palubovka v športovej hale na Rosinkách. Od zápasu k zápasu sa však družstvo zohráva a predvádza stále lepšiu hru. Dopláca však vždy na nepozornosť a slabú koncentráciu najmä v úvodoch zápasov a ku koncu polčasov. Inak tomu nebolo ani tentokrát, domáci FC Sohli šli do vedenia už v 1. minúte po strele Heuera, ktorý následne o dve minúty neskôr pridal aj druhý gól. Oba patria opäť do kategórie zbytočných. Keď v 7. minúte pridal tretí gól po prihrávke Heuera Repkovský, vyzeralo to na jednoznačný priebeh. Hostia sa však prebrali, zapli na vyššie obrátky, výsledkom čoho bol gól v 12. minúte. Na Sňahničanov rohový kop si najvyššie vyskočil Gašper a peknou hlavičkou znížil na 1:3 z pohľadu hostí. Hostia následne prevzali iniciatívu a už o chvíľu mohli dať kontaktný gól. Gašperovu tvrdú strelu vyrazil brankár Kotrč len pred nabiehajúceho Paráča, ktorý z prvej napálil do brvna. Odtiaľ sa lopta odrazila späť do hry, opäť priamo na kopačku Hroša, ktorý mal pred sebou prázdnu bránu, no jeho strelu ukážkovým sklzom zastavil domáci obranca. Hneď na to platilo známe "nedáš - dostaneš" a takmer z protiútoku sa zopakovala spolupráca Heuera s Repkovským keď druhý menovaný trafil presne - 4:1. O tri minúty zavŕšil Heuer svoj hetrik a štvrtý gól pridal v 25. minúte, keď tentokrát prihrával znova Repkovský - 6:1. Týmto výsledkom skončil prvý polčas.

Úvod druhého polčasu Pizza Boys opäť "prespali", tempo hry udávali FC Sohli. V 31. minúte dal siedmy gól domácich kapitán Drábik, prihrával tradične Repkovský. Už o minútu na to si pripísal ďalší gól aj Tlacháč po prihrávke Heuera a v 37. minúte zavŕšil druhý hetrik v zápase Repkovský po spolupráci s Heuerom - 9:1! Tento moment prebudil hostí, preskupili formácie a v 39. minúte zavelil do útoku Kvaššay, keď sa najlepšie zorientoval v skrumáži pred domácou bránkou. Už o minútu hneď z rozohrávania našiel Mravec v útoku Sňahničana, ten ponúknutú prihrávku zúžitkoval - 9:3. Tieto minúty druhého polčasu patrili jednoznačne hosťom, ktorí svojho súpera "zamkli" na svojej polovici. V 41. minúte kopal striedajúci brankár hostí Mičian nepriamy kop, pred bránkou domácich našiel Mravca, ktorý pridal štvrtý, posledný gól hostí. Aj po tomto momente sa hostia snažili ešte vylepšiť výsledok, výbornú šancu mal ešte Mravec, no brankár Kotrč jeho strelu zlikvidoval. Po tomto momente sa už zápas len dohrával a na výsledku 9:4 sa už nič nezmenilo. FC Sohli si tak pripísali druhú výhru v sezóne, zatiaľ čo Pizza Boys stále neokúsili chuť výhry.