HBK Čadca prvá v U16.

V nedeľu 7.11. sa odohral druhý turnaj extraligy v hokejbale do 16 rokov (U 16) v Pruskom. HBK Čadca - JK Martin  4:1    (1:1,3:0) Góly: Zajac, Bobek, Janík, Dolinajec Čadca bola od úvodu aktívnejšia , no nevedela využiť množstvo vytvorených šancí. To sa zmenila až v druhej polovici, keď sme pretrhli streleckú smolu a strelili 3 rýchle góly. HBK Čadca - MŠK Kežmarok   5:4  (0:2, 5:2) Góly: Firek P. 3 , Dolinajec, Holešinský Opakovaný zápas z Kežmarku začal lepšie náš súper, ktorý už po pár minútach vyhrával 0:2. No chalani sa zobudili v druhej polovici otočili výsledok a zaslúžene vyhrali. HBK Čadca - ŠK Partizánske  7:4  (1:4, 6:0) Góly: Holešinský 3, Dolinajec, Firek P., Zajac, Janík V súboji jediných dvoch neporazených mužstiev sa hral veľmi kvalitný hokejbal, s nasadením a množstvom šancí. Avšak každú našu nevyužitú šancu súper trestal a tak sme po prvom polčase prehrávali už 1:4. No do druhej polovice nastúpilo akoby iné mužstvo Čadce a šiestimi gólmy zápas otočilo a po obetavom výkone vyhralo!

Zostava Hbk Čadca U16 :

brankári: Grochal,Vnuk obrana: Zajac (A), Bobek (A,) Ziavka, Kulla útok: Holešinský, Firek P. (C), Dolinajec, Mičo, Janík, Strýček, Firek T. trener: M. Heglas asistent: J. Chovančík vedúci mužstva: R. Mičo Po 5. odohraných zápasoch je HBK Čadca na 1. mieste Extraligy U16